سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

فعالان اقتصادی گیلان در روز انتخابات اقتدارشان را نشان می دهند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالان اقتصادی گیلان در روز انتخابات اقتدارشان را نشان می دهند

فعالان اقتصادی گیلان در روز انتخابات اقتدارشان را نشان می دهند


رشت - معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رییس ستاد انتخابات گیلان گفت : فعالان اقتصادی استان با حضور پرشور خود، اقتدارشان را به جهانیان نشان می دهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈ محمد اکبرزاده ˈروز سه شنبه در همایش تجلی حماسه سیاسی بخش صنعت ،معدن وتجارت استان اظهار کرد : مدیران واحدهای تولیدی ، روسای مجامع امورصنفی و همه فعالان اقتصادی سفیران جامعه برای انجام آزمونی بزرگ هستند .

وی با اشاره به حضور همیشگی فعالان اقتصادی استان در همه عرصه های سیاسی افزود : کارآفرینان جامعه همانگونه که درعرصه صنعت می درخشند؛ در 24 خرداد تصاویری از صلابتشان را به تبعیت از مقام معظم رهبری اثبات می کنند .

رییس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به تاریخ جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد : ایران اسلامی همواره وقاع تلخ و شیرین فراوانی را تجربه کرده است .

اکبرزاده تبعیت از رهبری مقتدر و توانا در همه دوره های تاریخی را رمز پیروزی ملت در برابر دشمنان عنوان کرد و گفت: این اشتباهی است که دشمن در طول 34 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس مرتکب آن شد و امروز برای عدم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 24 خرداد تلاش می کند .

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان تصریح کرد: ملت ایران در انتخابات 24 خرداد بار دیگر هوشمندی خود را به دشمنان نظام ثابت می کنند .

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان نیز در ادامه این همایش از آمادگی همه فعالان بخش اقتصاد استان برای حضوری پرشور در انتخابات خبر داد و گفت : سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی معرفی شده؛ برای فعالان بخش اقتصاد بسیار مهم است .

ˈ علی منتظری ˈ خاطر نشان کرد : فعالان بخش تولید استان همانگونه که با بی توجهی به تحریم ها فعالیت اقتصادی را با علاقه دنبال می کنند؛ در حوزه سیاسی نیز حضوری پررنگ خواهند داشت .

وی تصریح کرد : فعالان اقتصادی استان در روزهای آینده با ادامه فعالیت های تبلیغی و تشویقی خود برای مشارکت حداکثری مردم در خلق حماسه ای عظیم مشارکت خواهند داشت .