جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

فرماندار رودسر: رودسر آماده پذیرایی یک میلیون نفر گردشگر است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار رودسر: رودسر آماده پذیرایی یک میلیون نفر گردشگر است

فرماندار رودسر: رودسر آماده پذیرایی یک میلیون نفر گردشگر است


فرماندار شهرستان رودسر گفت: این شهرستان آماده پذیرایی از یک میلیون نفر گردشگر را دارد و بالغ بر 100 هتل، هتل آپارتمان، مجتمع گردشگری، مهمان پذیر و واحدهای بین راهی به همراه 165 کلاس درس برای این امر فراهم است.

امیر جانبازی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، گفت: شهرستان رودسر از مواهب طبیعی و خدادادی و سواحل زیبایی برخوردار است و از شمال به دریا، از جنوب به سلسله جبال البرز و از شرق به استان مازندران و از غرب به لنگرود منتهی می‌شود، شهرستان رودسر دارای چهار بخش مرکزی، کلاچای، چابکسر و رحیم آباد است.

وی ادامه داد: این شهرستان دارای 47 کیلومتر از سواحل زیبای شمال کشور است و همچنین وجود زمین های حاصلخیز و سرسبز بر زیبایی این شهرستان افزوده است .

جانبازی افزود: این شهرستان دارای 425 آبادی است که هر روستا با داشتن جاذبه های منحصر به فرد می تواند به عنوان روستای هدف گردشگری محسوب شود.

وی خاطرنشان کرد: ما از دهیاران و بخشداران خواسته ایم تا با پاکسازی روستاها از زباله شرایط را برای حضور هرچه بهتر گردشگران فراهم کنند.

جانبازی تصریح کرد: 5 شهردار این شهرستان فضای شهرها را با رنگ آمیزی، کاشت گل، ترمیم آسفالت و ... برای حضور مسافران نوروزی آماده کرده اند.

جانبازی گفت: همچنین در ایام نوروز جشنواره های مختلفی را در این شهرستان برگزار خواهیم کرد تا رسم های گذشته را برای نسل جوان معرفی و به نکوداشت آیین گذشته بپردازیم و فرهنگ و آداب و رسوم را به نسل حاضر معرفی کنیم و همچنین نمایشگاه های بزرگ صنایع دستی نیز در ایام نوروز در این شهرستان برپاست.

فرماندار رودسر یادآور شد: این شهرستان آماده پذیرایی از یک میلیون نفر گردشگر است و بالغ بر 100 هتل، هتل آپارتمان، مجتمع گردشگری، مهمان پذیر و واحدهای بین راهی به همراه 165 کلاس درس برای این امر فراهم است.

وی در پایان از مسافران و گردشگرانی که به استان گیلان سفر می کنند خواست تا از شهرستان رودسر که تمامی مواهب خدادادی همچون دریا، ساحل، کوه، جنگل و زمین های حاصلخیز کشاورزی را دارد دیدن کنند.

ایسنا