جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فراخوان امام جمعه رشت برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان امام جمعه رشت برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

فراخوان امام جمعه رشت برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن


خطیب جمعه رشت درخطبه های دیروز نماز جمعه این شهر با اشاره به ایام ا... دهه فجر و آغاز طلیعه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : انقلاب اسلامی یکی از بزرگ ترین انقلاب های قرن بود که مهمترین عنصر پیروزی آن مردم ولایتمدار و رهبری داهیانه امام خمینی رحمت ا... علیه است.

آیت ا... قربانی افزود : انقلاب اسلامی نعمت الهی برای مردم ایران است و حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن هم شکر این نعمت خواهد بود .نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه گفت : مردم ایران سال های متمادی زیر سلطه ی نظام شاهنشاهی تحت ظلم و ستم بودند اما توانستند با تبعیت از ولی فقیه باردیگر عزت و عظمت را به ایران و ایرانی بازگردانند .

نماینده ی ولی فقیه در گیلان پیشرفت های ایران در ابعاد مختلف به ویژه در بخش های مختلف علمی و فناوری را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت : به برکت این انقلاب امروز ایران یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیاست . وی در بخش دیگری از سخنانش به بارش برف چند روز گذشته هم اشاره کرد و گفت : برف روزهای اخیر موجب به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای مردم شد که خوشبختانه با تلاش همه ی مسوولان استان به ویژه مسولان شرکت های گاز- آب و برق مردم در برخی زمینه ها مشکل چندانی نداشتند .

نماینده ولی فقیه درگیلان همچنین درد و دلی با مسوولان داشت و گفت:باید برای تهیه ادوات و تجهیزات برف روبی چاره اندیشی می کردند تا درموقع بحران استان دچار مشکل نمی شد . آیت ا... قربانی همچنین به سفر معاون برنامه ریزی ونظارت راهبردی رییس جمهور به گیلان و مازندران نیزاشاره وخاطرنشان کرد: دکتر نوبخت در دولت جایگاه ویژه ای دارد و باید از این فرصت برای تسریع در رفع مشکلات استان بهره کافی رابرد وما امیدواریم نتایج این سفر برای آسیب دیدگان بحران برف منشا خیر و گشایش شود .

خطیب جمعه رشت در پایان به توزیع سبد کالا درمیان مردم هم اشاره کرد وگفت : توزیع این سبد ازسوی دولت برای حمایت از اقشار آسیب پذیر است اما برخی سهل انگاری های مردم و مسوولان این امر را با مشکلاتی مواجه کرد.

آیت ا... قربانی همچنین به توطئه های دشمنان نظام در بزرگنمایی مشکلات ناشی از توزیع سبد کالا در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: هر چندرسانه های بیگانه سعی کردند از این موقعیت سوء استفاده کنند اما عذرخواهی رییس جمهور محترم و اندیشمند همه توطئه های دشمنان را خنثی کرد./

 

منبع : خبرگیلان