سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

عیادت بیماران در گیلان به مناسبت هفته سلامت - نمایش محتوای خبر

 

 

عیادت بیماران در گیلان به مناسبت هفته سلامت

شناسه : 106123799

عیادت بیماران در گیلان به مناسبت هفته سلامت

رشت - ایرنا - بیماران بستری در بیمارستان های گیلان ، صبح روز جمعه در چهارمین روز از گرامیداشت هفته سلامت، عیادت و دلجویی شدند.

در عیادت از بیماران بستری در بیمارستان ها، انوش برزیگر رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان، معاون، مدیران و .... حضور داشتند.

در این بازدید مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رشت از بیماران مراکز بهداشتی درمانی این شهر و آسایشگاه معلولان و سالمندان استان عیادت کردند.

مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: عیادت از بیماران بستری در بیمارستان ها به مناسبت هفته سلامت انجام شد.

علی علاسوند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توزیع بسته های سلامت شامل وسایل شخصی از جمله حوله و ... در هنگام عیادت از بیماران به آنها اهدا شد.

دبیر ستاد هفته سلامت استان گیلان همایش پیاده روی خانوادگی را از دیگر برنامه های امروز نام برد و اظهار کرد: این همایش در پارک قدس رشت برگزار شد.

وی ادامه داد: کارگاه آموزش بهداشت دهان و دندان و توزیع رایگان مسواک و خمیردندان در کلینیک ویژه دندانپزشکی در رشت از دیگر برنامه های امروز به مناسبت هفته سلامت است.

علاسوند از حضور رییس، معاونان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی در نماز جمعه این هفته شهر رشت خبر داد و یادآور شد: یکی از معاونان به نمایندگی از رییس این دانشگاه پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی رشت به مناسبت هفته سلامت سخنرانی می کند.

ایمنی غذا ، از مزرعه تا سفره شعار بهداشتی امسال است.

دولت و ملت، همدلی و همزبانی برای ارتقای عادلانه سلامت نیز شعار امسال هفته سلامت است.

اول تا هفتم اردیبهشت هفته سلامت نامگذاری شده است.