جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

عملیات بیت المقدس کلید تمام پیروزی ها - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات بیت المقدس کلید تمام پیروزی ها

شناسه : 62679318
استاندار در مراسم سالروز آزاد سازي خرمشهر که دیروز در سپاه قدس گيلان برگزار شد پيروزي رزمندگان در عمليات غرورآفرين بيت المقدس را نقطه آغازي بر پيروزي هاي پياپي دليرمردان جبهه حق مقابل دشمن دانست.
روح الله قهرماني چابک با اشاره به مقاومت مردمي با دست خالي تا لحظه آزاد سازي خرمشهر در جنگي نابرابر افزود: اين جنگ همچنان با شدت بيشتر اما به گونه اي ديگر ادامه دارد.
 
Image 
 
وي ماهواره، شبکه ها و رسانه هاي مختلف بيگانه و اينترنت را ابزار نوين جنگ نرم برشمرد و گفت: دشمن در اين روش بنيان و پايه هاي اصلي جامعه اسلامي ما را نشانه رفته است که بايد با تکيه بر ارزشمندترين مکتب جهان بشريت برابر آنان ايستاد.
فرمانده سپاه قدس گيلان نيز در اين مراسم عمليات بيت المقدس و آزادسازي خرمشهر در سال 61 نقطه عطفي در تاريخ 8 سال دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: عشق به خدا وانقلاب و وحدت و يکپارچگي رمز پيروزي رزمندگان در اين عمليات بود.
سردارهامون محمدي گفت: مقاومت مردمي در خرمشهر ماشين جنگي عراق را متوقف و اميد آنها را که فتح سه روزه تهران را در سر مي پروراندند به ياس تبديل کرد.
وي خاطرنَشان کرد: بايد واقعيت هاي جنگ را براي نسل جوان بازگو کرد تا آنان بدانند رزمندگان چگونه با دست خالي و امدادهاي غيبي خرمشهر را از چنگال دشمنان بعثي آزاد کردند./