رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

علم ، ايمان و جهاد سه رکن تاثير گذاردرمقابله با جنگ نرم دشمنان است. - نمایش محتوای خبر

 

 

علم ، ايمان و جهاد سه رکن تاثير گذاردرمقابله با جنگ نرم دشمنان است.

شناسه : 171789357

علم ، ايمان و جهاد سه رکن تاثير گذاردرمقابله با جنگ نرم دشمنان است.


نماينده ي ولي فقيه در گيلان امروز در هفتمين همايش امامان جماعت ، هيات هاي امناء و فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج رشت با اشاره به هجمه هاي فرهنگي و رسانه ايي دنياي استکبار عليه جهان اسلام بويژه ملت ايران تصريح کرد : براي ارتقائ روحيه ي مقاومت آحاد ملت بويژه جوانان در مقابله با جنگ نرم دشمنان بايد علم و ايمان و روحيه ي جهاد را تقويت کرد.
آيت الله قرباني مسجد را پایگاه مهمی براي تقويت روحيه ايمان و خودباوري جوانان عنوان کرد و افزود : اين ظرفيت با تمسک علما و روحانيان به سلاح علم و دانش و انتقال آن به مخاطبان جوان و آينده ساز تبلور مي يابد.
وی در بخش ديگري از سخنانش با استناد به سخنان اخير رهبر معظم انقلاب مبني بر توجه ويژه به مباني علم و فن آوري افزود : مصداق بارز اين مساله مهم، فن آوري بومي و صلح آميز هسته اي است که دولت هاي قدرتمند را مجبور کرد روي ميز بنشينند و حق مسلم ملت ایران را به رسميت بشناسند.
بخش پاياني سخنان نماينده ي ولي فقيه در گيلان به حماسه سازي جوانان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس اختصاص داشت.
آيت الله قرباني با بيان اينکه قدرت ايمان و روحيه ي ايثار و شهادت فرزندان اين مرز و بوم را استکباررا مقابل اراده ي مستحکم ايرانيان به کرنش واداشت، تصريح کرد: تا زمانيکه اين روحيه با الهام از مکتب عاشورا در کشور پابرجاست ، دشمنان اسلام روز به روز ناکام تر و سرافکنده تر خواهند شد.
 درادامه هفتمين همايش امامان جماعت ، هيات هاي امناء و فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج رشت فرمانده سپاه رشت نيز بر ضرورت برنامه ريزي مناسب براي بهره گيري ازمساجد و ظرفيت هاي علمي و فرهنگي امامان جماعت تاکيد کرد و گفت: امروز جنگ دشمنان با ملت ايران بيش از همه در حوزه ي فرهنگ و تبليغات است و پيروزي در اين ميدان مستلزم پرورش افسراني است که به سلاح علم و بصيرت مجهز باشند.
سرهنگ دوهندو  شبکه های ماهواره ای را مهمترين عامل تهديد بنيان هاي فرهنگي و اعتقادي جولنان برشمرد و افزود: اين ابزار مهم ارتباطي به همراه رشد روز افزون فضاي مجازي اگر در جهت هنجارها هدايت نشود ، معضلات پيچيده و خسارت باري چون فساد ، طلاق و فروپاشي خانواده ها را بدنبال خواهد داشت.
منبع : خبر گیلان