رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

عقد قرارداد برخی اختراعات دستاورد چهارمین جشنواره کوهساران است - نمایش محتوای خبر

 

 

عقد قرارداد برخی اختراعات دستاورد چهارمین جشنواره کوهساران است

شناسه : 64221816

مسئول بنیاد نخبگان استان گیلان با بیان اینکه در این نمایشگاه 17 مخترع از استان گیلان حضور داشتند،گفت: عقد قرارداد با چندین مخترع از دستاوردهای ،این نمایشگاه 3 روزه بوده است.

دکتر اصفهانی در حاشیه چهارمین جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفایی کوهساران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان با بیان اینکه 146 غرفه در چهارمین جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفایی کوهساران برپا شد، اظهار کرد:در این نمایشگاه استانهای البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، تهران و مازندران شرکت داشتند.

وی با بیان اینکه در این جشنواره 6 نفر از برترین های گروههای شش گانه معرفی شدند، گفت: در این نمایشگاه از غرفه های برتر نیز تجلیل شد.

مسئول بنیاد نخبگان استان گیلان معیار برتری غرفه های برتر را چیدمان مناسب، نظم، اطلاع رسانی و ... برشمرد و افزود: این نمایشگاه در معرفی راهکارهای تبدیل ایده به ثروت یا تجاری سازی اختراعات مخترعان موثر است.

دکتر اصفهانی تصریح کرد: در این نمایشگاه برخی از شرکت های دانش بنیان نیز حضور داشتند و همچنین از پارک های علم و فناوری 8 استان کشور نیز در این جشنواره حضور داشتند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 17 مخترع از استان گیلان حضور داشتند، گفت: عقد قرارداد چندین مخترع از دستاوردهای این نمایشگاه 3 روزه بوده است.

ایسنا