جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

عطر ترنج - نمایش محتوای سیما

 

 

عطر ترنج

Loading the player...

سریال «عطر ترنج» با موضوعی اجتماعی در 50 قسمت 30 دقیقه­ ای کاری از شبکه باران بزودی از شبکه شما و شبکه باران پخش می گردد.

این سریال اجتماعی ضمن پرداختن به موضوع سال، اقتصاد مقاومتی، خانواده پرجمعیت و جهاد فرهنگی و اقتصادی، ازدواج آسان، احترام به بزرگتر و ترویج این فرهنگ، پرداختن به جمعیت روستایی، بحث اشتغال و موانع اشتغال زایی با ساختار نمایشی سعی نموده از ظرفیت های فرهنگی و بومی منطقه استفاده نماید.

نویسنده این سریال به قصه دو برادر می پردازد که از کودکی همدیگر را گم کرده اند، در طول داستان بعد از اتفاقات فراوان به همدیگر می رسند و پس از آن اتفاقات جدیدی در زندگی خصوصی و اجتماعی آنها رخ می دهد. سریال «عطر ترنج» بزودی ازز  شبکه باران و شبکه شما پخش می گردد.

یکی از قصه های اصلی این سریال به معضل زمین خواری توسط افراد سودجو از یک طرف و تلاش و کوشش افراد روستا خصوصا جوانان برای اشتغال زایی و کارافرینی از طرف دیگر است. در این گیرو دار فردی کشته می شود و پلیس به سرنخ های جالبی می رسد.

سال تولید:
تهیه کننده: قدیر باقری
کارگردان و طراح صحنه: رضا معینی
نویسنده: علیرضا مهربان
مدیر تولید: مهرزاد فکری
جانشین تولید:آزاده کاولی
دستیاران کارگردان: علی حیدریان، سارا باقری
مدیر تصویربرداری: مهدی پژمان
تصویربردار: باقر یکتا
صدابردار: علی صوفی
گریمور مرد: علی کاظمی
گریمور زن: دنیا باقری
 
 
 
بازیگران اصلی: رضا میر معنوی، رضا توشه، محمد رضا فتحی، مرضیه گوهری، نرجس خاتون بدرطالعی، رضا دادرس، نیلوفر پورمحمد، سارا باقری، نسیم جمالی، رضا فتوت خواه، مهدی مخبری، رضا عباسی، امیرحامد، سحر عقیلی و…