سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

عشق و ارادت به امام خمینی (ره) یک باور اعتقادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

عشق و ارادت به امام خمینی (ره) یک باور اعتقادی است

شناسه : 112112355

عشق و ارادت به امام خمینی (ره) یک باور اعتقادی است

انزلی - ایرنا - فرماندار شهرستان انزلی گفت: عشق و ارادت به حضرت امام خمینی (ره) ، یک باور اعتقادی و نشان دهنده ارادت مردم به انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و رهبری است.

به گزارش ایرنا، عبدالصمد صفرنژاد عصر سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری آیین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز حماسه فتح خرمشهر اظهار کرد: حرکتی که امام خمینی آغاز کرد، آنقدر تاثیرگذار بود که پس از گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب، جایگاه خود را بیشتر در جهان نشان می دهد و محبوبیت امام (ره) بین آزاداندیشان فزون تر شده است.
وی خاطرنشان کرد : این ارادت علاقمندان به این بزرگوار است که تجلیل و گرامی داشت یاد ایشان را هر سال پررنگ تر از قبل به انجام می رساند تا حقیقت زنده تاریخ برای همیشه باقی بماند .
فرماندار انزلی تصریح کرد : با این همه بر ما واجب است که با یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد در حوزه فرهنگی، بکوشیم تا یاد و راه امام راحل همچنان در ایران اسلامی و جهان استمرار داشته باشد.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه انزلی نیز در این جلسه با گرامی داشت یاد امام خمینی (ره) به حماسه سوم خرداد اشاره و خاطرنشان کرد : مردم مقاوم ایران اسلامی، در سوم خردادماه حماسه ای ماندگار آفریدند که برای همیشه درس مقاومت و ایثار برای آیندگان است .
سرهنگ پاسدار علیرضا مسرور اظهار کرد : در گرامیداشت این ایام که مصادف با جشن های شعبانیه و اولین سالگرد دفن پیکر مطهر شهدای گمنام در این شهرستان است، مراسم دعای ندبه در جوار مزار این افتخارآفرینان و گلباران مزار شهدا در 31 اردیبهشت ماه به مناسبت سالروز فتح خرمشهر برگزار می شود.
وی افزود: روزهای 14 و 15 خرداد نیز مراسم سوگواری در فراق حضرت روح الله و روز 14 خرداد حرکت هیات سوگواری به سمت گلزار شهدا برنامه ریزی شده است.

شهرستان ساحلی انزلی در 40 کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است.