رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

عزت و اعتبار ايران اسلامي مرهون رشادت هاي شهداء و ايثارگران - نمایش محتوای خبر

 

 

عزت و اعتبار ايران اسلامي مرهون رشادت هاي شهداء و ايثارگران

شناسه : 69843345

عزت و اعتبار ايران اسلامي مرهون رشادت هاي شهداء و ايثارگران

نماينده ي ولي فقيه در گيلان دیروز در ديدار با جمعي از مديران و کارشناسان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان که درآستانه فرا رسیدن22اسفند روز ملی بزرگداشت شهدا برگزار شد به با اشاره به نقش شهداء و ايثارگران در عظمت و سرافرازی ايران اسلامي گفت: شجاعت و فداکاري شهدا با هيچ ملاک و معيار مادي قابل سنجش نيست.
آيت الله قرباني  باتاکيد براينکه پاسداشت مقام شهدا و احترام به خانواده هايشان وظيفه همه به ویژه مسئولان است تصريح کرد : صبر و استامت خانواده های شهدا است و الگوی خوبی برای دیگر خانواده هاست.
وی به تلاش هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران در زمينه ي بزرگداشت نام و ياد شهدا و رسيدگي به امور خانواده هايشان قابل تقدير دانست.
وی در بخش ديگري از سخنان خويش به ارتقاء روزافزون جايگاه کشورمان در عرصه هاي بين المللی اشاره کرد و گفت: روحيه ي ايثار ضامن امنيت - اقتدار  و پیشرفت ايران است و جوانان کشورمان با تکیه براین همین روحیه قله افتخار را فتح می کنند.
ابراهيم طاهر نژاد مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز در اين ديداربا بیان اینکه گيلان حدود 8 هزار شهيد تقدیم انقلاب کرده است گفت:وجود 14 خانواده ي 3 شهيد ، 146 خانواده ي 2 شهيد ، 128 خانواده ي تک فرزند پسر شهيد و 13 خانواده ي تک فرزند شهيد در استان نشانه تکليف مداري گيلانيان سرافراز است /
منبع : خبرگیلان