سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

طی 7 روز بیش از 4 هزار نفر از طریق فرودگاه رشت وارد استان شدند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طی 7 روز بیش از 4 هزار نفر از طریق فرودگاه رشت وارد استان شدند

طی 7 روز بیش از 4 هزار نفر از طریق فرودگاه رشت وارد استان شدند


مدیر روابط عمومی فرودگاه سردارجنگل رشت گفت: از 25 اسفند ماه تا پایان دوم فروردین ماه 4 هزار و 435 نفر با 41 پرواز وارد گیلان شدند.

سید رضا علوی مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، با بیان اینکه فرودگاه سردار جنگل رشت در نوروز آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز است اظهار کرد: از 25 اسفند ماه تا پایان دوم فروردین ماه 4 هزار و 435 نفر با 41 پرواز وارد گیلان شدند.

وی افزود: از این تعداد مسافر ورودی 3 هزار و 603 نفر با 37 پرواز داخلی و 832 نفر با 4 پرواز خارجی وارد استان شدند.

علوی گفت: همچنین طی این مدت 4 هزار و 270 نفر با 41 پرواز از استان خارج شدند.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد مسافر خروجی 3 هزار و 148 نفر با 37 پرواز داخلی و 1 هزار و 122 نفر با 4 پرواز خارجی از استان خارج شدند.

به گزارش ایسنا، برقراری شیفت جانشین مدیریت در طول عملیاتی برای فرودگاه، مشخص نمودن جانشین مدیر و معاون در زمان های خاص، پاکسازی کامل مبادی ورودی و خروجی فرودگاه، زیباسازی، رنگ آمیزی و گل کاری محوطه های بیرونی و فضای سبز فرودگاه، بهسازی و بازسازی علائم راهنمایی در بیرون و داخل سالنهای ترمینال، برقراری خط تبادل اطلاعات و آمار بین فرودگاه و گردشگری، آماده سازی بسترهای لازم برای پذیرش هرگونه پرواز فوق العاده، نظامی و اجرای کلیه دستورالعمل ها و بخش نامه های صادره از ستاد از جمله تمهیدات فرودگاه رشت در ایام نوروز بوده است.

ایسنا