سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

طرح نظارتی نوروز92 در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح نظارتی نوروز92 در گیلان

شناسه : 63412055

به گزارش واحد مرکزي خبر رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از حضور یك هزار و 70 بازرس در اجرای طرح نظارتی نوروز 92در استان خبر داد. علی منتظری با اشاره به اينکه از این تعداد220 نفر بازرس و 850 نفر ناظر افتخاری هستند گفت: این طرح همانند سال های گذشته با هدف كنترل بازار در ایام پایانی سال و همزمان با سراسر كشور اجرا می شود.

وي افزود: مرحله اول این طرح از اول تا 15 اسفندماه امسال ، در زمینه برنامه ریزی و هماهنگی، تبلیغات، اطلاع رسانی و برگزاری جلسات هماهنگی با دستگاه های مربوطه و مرحله دوم از 15 اسفند با تشدید بازرسی ها و حضور بازرسان در بازار، رسیدگی به شكایت های مردمی و نظارت بر عرضه كالا و خدمات تا 25فروردین ماه سال آینده اجرا می شود.

به گفته وي،این طرح نظارتی در بخش ارائه كالاهای اولویت دار نظیر پوشاك، كیف و كفش، آجیل و خشكبار، شیرینی جات، لبنیات، گوشت و مرغ ،ماهی، قند و شكر، روغن نباتی، برنج و میوه تره بار اجرایی می شود. منتظری یادآور شد: در اجرای طرح نظارتی بازار، واحدهای صنفی، انبارها، سردخانه ها، میادین میوه و تره بار و نمایشگاه های عرضه مستقیم كالا نیز مورد بازرسی های مكرر قرار می گیرند و در بخش خدمات نیز، شركت های مسافربری و دفاتر فروش بلیط قطار و هواپیما، حمل و نقل درون شهری، اماكن تفریحی و گردشگری و زیارتی، واحدهای اقامتی و رستوران ها مورد نظارت و بازرسی قرار خواهند گرفت.