سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

طرح جامع آموزشی مجریان انتخابات در گیلان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح جامع آموزشی مجریان انتخابات در گیلان

طرح جامع آموزشی مجریان انتخابات در گیلان


طرح جامع آموزش مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا دیروز در رشت برگزار شد .

دبیر وجانشین ستاد انتخابات استانداری گیلان در مراسم آغاز به کار این کارگاه آموزشی گفت : 90 نفرازکارشناسان انتخابات – فناوری و اطلاعات – فرمانداری ها و بخشداری ها به مدت 8 روز قوانین اجرای انتخابات ، سیستم جامع انتخابات و مدیریت فناوری و اطلاعات را فرا می گیرند .

کبرا مهرورز افزود : برگزاری این کارگاه آموزشی می تواند در روند اجرای مطلوب و احسن یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا موثر باشد .

وی همچنین تصریح کرد : بعد از پایان دوره آموزشی از مجریان و دست اندرکاران انتخابات آزمون به عمل خواهد آمد . جلالی مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت آموزش گفت : مشارکت و آشنایی مجریان و دست اندرکاران انتخابات با روش های نوین انتخابات و فراگیری آموزش های لازم از مدرسان و کارشناسان دراین امر می تواند در ایجاد بستر خلق حماسه ی سیاسی مناسب و پرشور موثر باشد .

در پایان به جمعی از کارشناسان انتخابات که در دوره های گذشته آموزش های پیشرفته و نوین را فراگرفته بودند گواهی تربیت مربی اهدا شد ./

منبع : خبرگیلان