جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

صدا و سیما همراه مردم برای برگزاری انتخابات پرشور با حضور حداکثری - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیما همراه مردم برای برگزاری انتخابات پرشور با حضور حداکثری

شناسه : 366705789

صدا و سیما همراه مردم برای برگزاری انتخابات پرشور با حضور حداکثری

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در نشست با  با معاونین ، مدیران و برنامه سازان مرکز در خصوص تبیین اقدامات مرکز درخصوص انتخابات بر ایجاد فضای پرشور برای جذب حضور حداکثری مردم تاکید کرد.
دکتر باقرزاده ضمن تقدیر از زحمات همکاران در پوشش بحران برف که منجر به تقدیر معاون رییس جمهور و معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما از رسانه استانی شد،به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد وگفت: رسانه ملی ،به ویژه صدا و سیمای مراکز استانها نقش مهمی در ایجاد فضای رقابتی ،سالم و پر شور دارند و به عنوان سربازان و افسران خط مقدم عرصه جنگ نرم باید با تمام قوا در میدان حضور یابیم و با فراخوان مردم برای حضور حداکثری شاهد خلق حماسه ای دیگر باشیم.
مدیرکل مرکز با اشاره به این جمله مقام معظم رهبری که حضور مردم در انتخابات کشور را بیمه می کند، افزود :بیش از چهل سال است که دشمنان این مرزو بوم و استکبار جهانی سعی در ناامیدی مردم کشورمان دارند و ما به عنوان رسانه تاثیر گذار با هوشیاری و دقت نظر لازم و انعکاس و تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران باید بار دیگر دشمن را نا امید کنیم .
مدیرکل مرکز با تاکید بر معاونتهای مختلف برای فراخوان مردم ،اطلاع رسانی و انعکاس کامل اخبار روز انتخابات وظایف هریک از بخشهای مختلف را تشریح کرد و بر گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان تا پایان انتخابات همراه مردم خواهد بود و به لحظه اخبار حضور مردم عزیز استان را انعکاس خواهد داد .
در پایان این نشست هر یک از معاونتهاو مدیران  صدا و سیما اقدامات حوزه خود را تبیین کردند.  معاونتهای صدا ،سیما ،خبر و فنی و فضای مجازی در روز انتخابات از ساعت 7 صبح روز جمعه با تهیه برنامه های مختلف آماده اطلاع رسانی و انعکاس وقایع انتخابات هستند . پخش برنامه «شناسنامه » از رادیو گیلان و برنامه «امی انتخاب » از شبکه بارن و اخبار ستاد انتخابت و حضور مردم توسط معاونت خبر از جمله اقدامات مرکز برای انعکاس حماسه عظیم دوم اسفندماه است . معاونت فنی و فضای مجازی نیز هر یک برای ثبت وقایع و اطلاع رسانی اخبار انتخابات را برنامه ریزی کرده اند .