جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

صدا و سیما از مراکز مهم نشر فرهنگ اسلامی – انقلابی است - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیما از مراکز مهم نشر فرهنگ اسلامی – انقلابی است

شناسه : 308462081

صدا و سیما از مراکز مهم نشر فرهنگ اسلامی – انقلابی است

نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در جمع مدیر کل ، شورای معاونان ، مدیران و جمعی از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه 53 کشور جهان به برنامه های رادیویی و تلویزیونی گیلان دسترسی دارند گفت :  باید از این توانمندی برای نشر فرهنگ اسلامی و انقلابی در سطح ملی و بین المللی بهره گرفت.
نماینده ولی فقیه در گیلان رسانه ملی را دانشگاه عمومی و در دسترس قشرهای مختلف مردم دانست و گفت : برنامه سازان این سازمان با بهره گیری از منابع غنی علمی – فکری – تاریخی و قرآنی ، غذای روحی و معنوی مردم را تامین کنند. 
آیت الله قربانی از برنامه سازان صدا و سیما خواست با توجه به کاهش سرانه مطالعه  در کشور ، علوم دینی و معنوی را از کتب اندیشمندان و علمای برجسته کشورمان به زبان ساده و قلم روان به مخاطبان منتقل کنند.
وی با تشکر از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی میراث خون حدود 250 هزار شهید کشور از جمله 8 هزار شهید گیلانی است و باید برنامه سازان ، در ارائه برنامه هایشان پاسدار و مروج آرمان های بلند شهدا باشند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان هم در این دیدار با اشاره به پخش برنامه های 200 شبکه فارسی زبان ضد انقلاب از طریق امواج ماهواره ای در فضای کشور تصریح کرد : این هجمه رسانه ای مانع از توجه مخاطبان به برنامه های رسانه ی ملی نشده است بطوریکه بر اساس آخرین نظرسنجی ها درصد بالایی از مردم گیلان مخاطب برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان اند.
حسن ظهیری در ادامه با اشاره به تلاش جهادی و مخلصانه کارکنان صدا و سیما ی مرکز گیلان آماری از عملکرد و موفقیت های چشمگیر جمعی از برنامه سازان این مرکز در    جشنواره های ملی و بین المللی ارائه کرد.