رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

صدای شب با شبانه رادیو گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

صدای شب با شبانه رادیو گیلان

شناسه : 205226860

صدای شب با شبانه رادیو گیلان

صدای شب با تمام شادی ها و زیباییهایش در شبانه  رادیوگیلان شنیدنی است .
 شبانه برنامه ی شبانگاهی از رادیو گیلان  می باشد ، که با هدف ترویج آداب و سنن پسندیده مردم خونگرم استان ، همراه با ایجاد شور ، نشاط و امید آفرینی در جامعه تولید و پخش می شود .  
در این برنامه سعی می شود رویدادهای فرهنگی شهر رشت و سایر شهرهای استان انعکاس داده شود . هرشب داستانهایی از بزرگان شعر و ادب  گیلان زمین  به صورت کوتاه بیان می شود تا مخاطبین با فرهنگ گیلکی بیشتر آشنا شوند .
 برنامه " شبانه " با بخشهای مختلف گزارش طنزبا موضوعات اجتماعی ، معرفی کتاب  ،پیامک ، آوای دلنشین و بخشی به نام ستاره ها دارد که به معرفی مشاهیر و بزرگان علمی ، فرهنگی و هنری می پردازد .
" شبانه " قالبی طنز داشته وبرای هر برنامه موضوع خاصی دارد که هرشب از ساعت 23:00 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن می رود .
شبانه های چهارشنبه به آخرین رویدادهای تئاتر ، سینما وموسیقی گیلان و ایران ، معرفی سازهای موسیقی با حضور کارشناسان مربوطه به تهیه کنندگی بهرام نوری بطور ویژه به موضوعات می پردازد .  
عوامل برنامه :
تهیه کنندگان : حسین صدیقی ، فرهاد بیانی فر ، کامران سحرخیز ، بهرام نوری ، مهدی آذری ، مسعود محمدزاده / اجرا: مریم واحد ، مصطفی رفیعی ، حسن حسنی ، زهرا معادی ،  فرح روز دواتگر / نویسندگان : مریم واحد ، حسین صدیقی، مسعود محمد زاده / گزارشگران : مریم شیرزاد ، و  اکرم شاکری