رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

صداوسیمای مرکز گیلان در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی خوش درخشید - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیمای مرکز گیلان در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی خوش درخشید

شناسه : 360906510

صداوسیمای مرکز گیلان در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی خوش درخشید

در معاونت صدای مرکز گیلان ، مهدی آذری تهیه کننده و کارگردان نمایش رادیویی « آسانسور » تندیس هدهد زرین بهترین برنامه ساز را در بخش ویژه ( صدا) برای برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی دریافت کرد.
مریم واحد عنوان نویسنده برتر را برای تهیه برنامه « ساعت جوانی » در بخش اصلی و جایزه ویژه بخش دفاع مقدس را برای تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی اثر نمایش 30 دقیقه در بخش جنبی، حسین صدیقی عنوان تهیه کننده برتر برنامه های مستند در بخش روستا را برای تهیه برنامه رادیویی « گیل گردش» و « مینی فیچر مرکزگیلان » به تهیه کنندگی مشترک صدف پیشه احسان و معصومه همتی عنوان مینی فیچر برتر را از آن خود کردند. همچنین برنامه ساعت جوانی و مسابقه ثانیه ها شایسته تقدیر شد.
معاونت فضای مجازی در دومین سال حضور خود نیز خودش درخشید. عنوان رتبه برتر این جشنواره به پادکست « شهر رشت »به  تهیه کنندگی عرفان شهبازی رسید.همچنین عنوان رتبه برتر فیلم کوتاه دفاع مقدس به فیلم کوتاه « چهل برگ» اثر بهرام امانی رسید .در بخش اصلی نیز میلاد ایران پور با اینفوگرافی « گازرسانی پس از انقلاب» رتبه دوم این جشنواره را از آن خود کرد.
در معاونت سیما، سیّد احمد قدسی مجری برنامه تلویزیونی « در مسیر توسعه » دیپلم افتخار اجرای برنامه ای ترکیبی و میزگرد این جشنواره و همچنین مستند « آخرین پناه» اثر بابک مجیدی با موضوع منابع طبیعی و جنگل داری، رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.
در معاونت خبر رتبه بهترین گزارش خبری در بخش ویژه «خدمات نظام »به مریم دورباش خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای مرکزگیلان رسید.
در بخش جنبی دفاع مقدس، سیّده فهیمه هاشمی خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای مرکزگیلان با گزارش ویژه خبری « تولد آسمانی» با موضوع شهید مدافع حرم بابک نوری هریس به رتبه برتر دست یافت. همچنین سیّده فهیمه هاشمی و ایمان حقی پور در بخش فضای مجازی معاونت خبر در « طراحی صفحه اینستاگرام» حائز رتبه سوم شدند.
در معاونت برنامه ریزی نیز همایون ایمانی با پژوهش « ابعاد و راهکارهای افزایش و ارتقای سطح شادی و نشاط در استان گیلان از طریق رسانه » در بخش جنبی رتبه دوم را کسب کرد .
در بخش موسیقی ارکسترال هم عنوان برتر به رضا فدایی برای تنظیم آهنگ « لالایی» رسید. خواننده این اثر سیدجواد آزاد بخت بوده است .