جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

صاحب خانه شدن خانواده های نیازمند آستارایی - نمایش محتوای خبر

 

 

صاحب خانه شدن خانواده های نیازمند آستارایی

شناسه : 319175165

صاحب خانه شدن خانواده های نیازمند آستارایی

5 خانواده نیازمند در آستارا صاحب خانه شدند.
به مناسبت هفته بسیج ، 5 واحد مسکونی مددجویان که توسط سپاه آستارا در روستاهای این شهرستان احداث شده بود، به بهره برداری رسید.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا در آئین افتتاح یک باب مسکن مددجویان ساخته شده در روستای کانرود این شهرستان افزود : رسیدگی به محرومان جامعه و ارتقای وضعیت معیشت آنها از ارزش ها و هدف های انقلاب اسلامی است.
سرهنگ جهانبخش آرمان گفت : سپاه این شهرستان در سال جاری ساخت 20 واحد مسکن مددجویان را آغاز کرده و تاکنون 8 واحد از آنها تکمیل و به خانواده های مددجو واگذار شده است.
وی افزود : هزینه ساخت هر واحد مسکن مددجویان 250 میلیون ریال است و با اعتبار اختصاص یافته و با مشارکت خیران، یک میلیارد و 250 میلیون ریال برای ساخت 5 واحد مسکن مددجویان در آستارا هزینه شده است.
وی با تقدیر از همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا گفت : عملیات ساخت هر واحد مسکن مددجویان با حدود 50 متر مربع زیربنا در کمتر از 3 ماه تکمیل و به خانواده های نیازمند تحویل داده می شود.
همچنین به مناسبت هفته بسیج، 6 پایگاه مقاومت بسیج نیز با بیش از یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده در آستارا به بهره برداری رسید. 
 
منبع : خبر گیلان