سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

شکوه همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

شکوه همدلی

Loading the player...
در این برنامه ها سرودهای ویژه ریاست جمهوری و گفتگو تلفنی با استاندار محترم گیلان و دکتر احمدی معاون هماهنگی و پیگیری معاون اجرایی ریاست جمهور و پیام های تلفنی مردم، همچنین گزارش از حال و هوا شهر در سفر ریاست جمهور و گزارش از مردم در قسمتهای مختلف برنامه انجام گرفت. در ضمن از اول هفته آنونس سفر ریاست جمهور به استان گیلان در فواصل برنامه پخش می گردید. 
جزئیات برنامه‌های رئیس جمهور در پانزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به گیلان استقبال رسمی از رئیس جمهور در فرودگاه رشت با حضور مسئولان و  پس از آن دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم استان گیلان در ورزشگاه عضدی و در نخستین روز از سفر خود به گیلان بعد از ظهر با علما، ایثارگران و برگزیدگان گیلان دیدار و پس از آن در جلسه توسعه سرمایه‌گذاری استان حضور یافتند.
در دومین روز از سفر رئیس جمهور به گیلان صبح روز پنجشنبه رئیس جمهور از منطقه آزاد انزلی و اسکله این شهر بازدید می‌کند و پس از آن در جلسه شورای اداری استان حضور یافتند. پایان بخش سفر دو روزه رئیس جمهور به گیلان نشست خبری با رسانه‌های استان بود.
در برنامه هایی چون شهرما، دریچه، مجله ورزشی، ساعت جوانی، گیلانه و شبانه در رابطه با سفر ریاست جمهور صحبت شده با نمایندگان مجلس آقای لاهوتی نماینده لنگرود / عاشوری نماینده فومن/ رهبری املشی نماینده رودسر – جعفرزاده نماینده مردم رشت ندیمی نماینده لاهیجان / خاوری مدیر راه و ترابری / فرماندار آستارا و رودسر صحبت شده بود. 
 
تاریخ تولید: 940125
تهیه کننده : حسین صدیقی – محمود فخاری
عصر : مریم واحد – احمد قدسی
تهیه کنندگان : مسعود محمد زاده
گویندگان: بهرام نوری – زهرا معادی