سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

شکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن

شناسه : 214140969

نماز جمعه رشت

راهپیمایی 22 بهمن باردیگر شکوه ، جلال و اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان کشید.
امام جمعه موقت رشت در خطبه های نماز جمعه امروز در مصلای امام خمینی این شهر گفت : مردم با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی عید انقلاب ، باردیگر سنگ تمام گذاشتند و حماسه ای مثال زدنی و تاریخی آفریدند.  
حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی به ایستادگی مردم در همه ی صحنه ها و برهه ها اشاره کرد و گفت : مردم با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، تا آخرین نفس پای نظام انقلاب و ولایت ایستاده اند.
وی در ادامه با اشاره به انتخابات 7 اسفند گفت : مردم بیدار و حق شناس ایران اسلامی ، در انتخابات دوره پنجم خبرگان رهبری و دوره دهم مجلس شورای اسلامی نیز همچون انتخابات دیگر در 37 سال گذشته ، با شور و نشاط پای صندوق حاضر شده و به دشمنان اجازه گستاخی و حرکت نابجا نخواهند داد.
امام جمعه موقت رشت افزود : انتخابات حساس پیش رو ، ضمن به جریان انداختن خون تازه در رگهای انقلاب ، بلوغ فکری – سیاسی و حمایت آنها از ولایت و خون شهدا را به جهانیان نشان خواهند داد.
حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی به مسوولان نیز توصیه کرد : بیش از پیش حضور همیشگی مردم را قدر دانسته و برای رفاه و آرامش بیشتر ملت پرافتخار هرچه بیشتر تلاش کنند.
خطیب جمعه رشت در بخش دیگری از خطبه ها ، با اشاره به تلاش گسترده صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به ویژه مرکز گیلان در پوشش برنامه های مختلف ده مبارک فجر و انتخابات 7 اسفند افزود : تلاش مدیران و کارکنان صداوسیما در بخش های مختلف ، برای اطلاع رسانی درست و به موقع و افزایش آگاهی جامعه ، قابل تحسین است.

منبع : خبر گیلان