سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شکوفه های ساحلی - نمایش محتوای سیما

 

 

شکوفه های ساحلی

Loading the player...
سیمای باران رقابتی جذاب و دیدنی از نوجوانان و جوانان سرزمین گیل و دیلم، در مسابقه  شکوفه های ساحلی را به تصویر می کشد . 
این برنامه تلویزیونی باهدف بالا بردن اطلاعات عمومی و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان خود به صورت زنده و تلفنی با طرح سئوالات مختلف فرهنگی تاریخی در خصوص استان گیلان و همچنین با بخش های متنوع سنجش هوش، دقت و سرعت شرکت کنندگان در مسابقه ، لحظات شاد و پر نشاطی را تقدیم بینندگان شبکه باران می کند. 
نحوه ی اجرای مسابقه بدین صورت است که مخاطب از طریق ارتباط تلفنی وارد برنامه می شود، سئوالات مد نظر توسط مجری، طرح می گردد که عمده سئوالات در زمینه دینی و مذهبی، اطلاعات عمومی، میراث فرهنگی و گردشگری، ورزشی، چهره های ماندگار استان و هنری می باشد . 
شخص شرکت کننده در صورت ارائه ی پاسخ صحیح ، کلید و مجوز ورود به دیگر بخش ها و مراحل بعدی مسابقه را بدست می آورد و به همین صورت مسابقه تا پایان ادامه پیدا می کند . 
هر برنامه دو شرکت کننده دارد که بصورت مستقل وارد مسابقه شده و به اجرای مسابقه می پردازند. از ویژگی های این برنامه علاوه بر پرکردن اوقات فراغت و بالا بردن اطلاعات عمومی، این است که مخاطبین با نقاط دیدنی استان و معرفی مشاهیر و نامداران علمی، فرهنگی و هنری نیز آشنا می شوند. 
این مسابقه برای گروه های سنی 9 تا 13 سال طراحی شده که روزهای فرد هر هفته از ساعت 18:00 به مدت 20 دقیقه تولید و پخش می شود و پل ارتباطی علاقه مندانی که تمایل دارند  در این مسابقه شرکت کنند شماره تلفن های 6- 33823905 می باشد. 
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده: فرهاد ورزل دوست 
دستیار تهیه : هادی زنده دل 
 طراح و گرافیک کامپیوتری: بابک علینژاد 
اجرا: سمیرا آقایی 
ارتباطات: ابراهیم نمازی 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ممنون از برنامه خوبتون. دختر من 4 سالشه و خیلی... میترا ۱۳۹۴/۰۹/۹ ۰۹:۴۵

میترا
ممنون از برنامه خوبتون. دختر من 4 سالشه و خیلی برنامه شما رو دوست داره
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۹ ۰۹:۴۵