جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

شکایت پدر نوجوان دستفروش تالشی از ماموران شهرداری - نمایش محتوای خبر

 

 

شکایت پدر نوجوان دستفروش تالشی از ماموران شهرداری

شناسه : 335561864

پدر امیر حسین اکبری نوجوان دستمال فروش تالشی که مدعی است 2 مامور شهرداری پسرش را مجروح کرده اند از این ماموران شکایت کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما شهردار تالش امروز گفت : بهرام اکبری شهروند ساکن روستای طولارود تالش علیه 2 مامور مبارزه با سد معبر شهرداری این شهر شکایتی تنظیم کرد و به کلانتری داد.
حسن محمد پور با رد کردن ادعای این پدر مدعی است : 2 مامور مبارزه با سد معبر شهرداری تالش که از آنها بعنوان مسببان حادثه نام برده می شود پنجشنبه گذشته به مرخصی رفته بودند.
وی با بیان اینکه در میدان امام علی تالش دوربین مدار بسته نصب شده است تصریح   کرد : اگر 2 مامور شهرداری این شهر نوجوانی 14 ساله را که در حال دستفروشی در این میدان بود را ضرب و شتم کرده باشند باید در دوربین این میدان ثبت شده باشد. 
شهردار تالش مدعی است : در بازبینی تصاویر چنین چیزی مشاهده نشده است.
در حالیکه شهردار تالش در چند روز اخیر ضرب و شتم نوجوان دستفروش را  توسط ماموران این شهر را تکذیب می کند اما  شاهدان عینی چیز دیگری می گویند.
3 نفر از این افراد که دستفروش هستند امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفتند : عصر روز پنجشنبه گذشته  در مجموع 5 نفر مشغول فروش دستمال کاغذی در اطراف میدان امام علی تالش بودیم که با صدای بلند یکی از شهروندان که فریاد زد فرار کنید ، ماموران شهرداری دارند می آیند متفرق شدیم.
شاهدان عینی افزودند : ما هر کدام به طرفی رفتیم اما امیر حسین هنگام فرار جلوی خودش را ندید و به داربست تبلیغاتی روبروی دارالقرآن المهدی برخورد کرد و از ناحیه سر مجروح شد که بلافاصله به بیمارستان منتقل و سرپایی مداوا شد ، از آن به بعد ما چیزی ندیدیم.
پدر امیر حسین اکبری نوجوان 14 ساله دستفروش تالشی چند روز پیش در فضاهای مجازی و پایگاه خبری محلی  مدعی شد که یکی از ماموران مبارزه با سد معبر شهرداری حدود ساعت 16 پنجشنبه ، دوم دی در میدان امام علی شهر تالش با فرزندش درگیر شده و وی را از ناحیه سر مجروح کرده است.
 پخش این خبر موجی از اظهار نظرهای شهروندان  را در فضاهای مجازی بدنبال داشته است.