رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمتگذاری در جامعه ی اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمتگذاری در جامعه ی اسلامی

شناسه : 63212414

نماینده ی ولی فقیه در گیلان درخطبه های نمازجمعه رشت در مصلای امام خمینی این شهر با گرامیداشت هفته ی دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، آنان را الگوی مدیریت در جامعه ی اسلامی خواند وتصریح کرد : دین باوری – ولایتمداری –اخلاص و تعهد رمز موفقیت آنان در عرصه ی خدمترسانی بود .

آیت ا... قربانی در خطبه های همچنین با استناد به نامه ی حضرت علی علیه السلام خطاب به مالک اشتر/ کسب درآمد از طریق مالیات – فقرزدایی – مقابله با دشمنان وتعلیم و تعلم را از عمده ترین شاخص های نظام اسلامی توصیف کرد و گفت : مهمترین وظیفه دولت تدبیر و امید رفع معضلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم است و همه باید در این راه به دولت یاری رسانند.

امام جمعه ی رشت در ادامه با تحلیل رویدادهای اخیر منطقه ی خاورمیانه ،به تهدید نظامی غرب علیه سوریه اشاره و تاکید کرد : حمله ی نظامی به سوریه عواقب پیش بینی نشده ای خواهد داشت و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اقدام نظام علیه این کشور جرقه ای به انبار باروت است . نماینده ی ولی فقیه در گیلان همچنین تغییر لحن امریکا در خصوص حمله ی نظامی به سوریه را نتیجه خط و نشان های روسیه و گروه های جهادی منطقه دانست و اضافه کرد: غربی ها اگر این خطای استراتژیک را مرتکب شوند آتش جنگ خاورمیانه اهداف هسته ای و نظامی اسراییل را هم در بر خواهد گرفت .

آیت ا... قربانی در پایان انتخاب دکتر نوبخت به عنوان معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد با توجه به سابقه ی علمی و مدیریتی وی ، دولت تدبیر و امید بتواند منشا خدمات سازنده ای در عرصه ی اقتصاد کشور و گیلان باشد .

 

منبع : خبرگیلان