جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

شهر ما - نمایش محتوای صدا

 

 

شهر ما

Loading the player...
رشد سريع و گسترش نامشخص شهرها موجب بروز بحران‌هائى شده است که بيش از پيش به وخامت مى‌گرايد و وخيم‌تر آنکه تاکنون هيچگونه راه‌حل منطقى براى پايان دادن به آن پيدا نشده است و چون شهر به‌عنوان چارچوب عمومى فعاليت‌هاى انسانى هر روز گسترش بيشترى مى‌يابد، همواره مسائلى را مطرح مى‌سازد که پيچيدگى روزافزون آن موفقيت هرگونه برنامه و طرح شهرى را نامعين و احتمالى مى‌سازد.
برحسب نظر برخى از جامعه‌شناسان، توسعهٔ زندگى شهرى ريشهٔ بسيارى از نابه‌سامانى‌هاى کنونى است و عموميت يافتن نوع زندگى شهرى، نيروى عظيمى براى برهم زدن همهٔ تعادل‌هاى اجتماعى به‌وجود خواهد آورد در حالى‌که وضع موجود در پايه‌هاى تحول و دگرگونى شهرها هنوز به‌‌درستى شناخته نشده است. 
این برنامه ساعت 9:15 الی 10 صبح که هر روز از صدای مرکز گیلان بجز جمعه ها پخش می گردد. 
این برنامه با ساختار پیامی – کلامی و با طرح مشکلات شهروندان و مخاطبان و پاسخگویی مسئولان نسبت به پرسش های شهروندان در سطح استان به مسائل شهری می پردازد. 
پیام های تلفنی فراوان در رابطه با مشکلات شهری و روستایی مطرح می شود و ارتباط با کارشناسان مختلف در سطح استان گیلان سوال از مردم پاسخ از مسئولان 
 
 
 
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه كنندگان: فاطمه بصارتی نیا –  معصومه سلحشور –  محمدرضا درودی – حسین صدیقی 
گوینده گان: طیبه رحماندوست –  احمد قدسی – مهدی آذری – امیر حسینی 
گزارشگران : نوروزی –  صارمی 
 
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و عرض ادب به خدمت کلیه دست اندر کاران... علی ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۱:۲۴

علی
با سلام و عرض ادب به خدمت کلیه دست اندر کاران رادیو گیلان مخصوصاً تهیه کنندگان برنامه شهر ما . برنامه شما در زمان کم بسیار مفید می باشد و تنها خواهش من از مدیران وب سایت رادیو این است که قابلیت جستجوی زمانی را برای گوش کردن به ارشیو این برنامه در لینک مشخصی قرار دهند ، زیرا هر چقدر ما جستجو کردیم نتوانستیم آرشیو روزانه این برنامه را بیابیم . متشکرم .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۱:۲۴