سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

شهر ما ویژه نیروی انتظامی - نمایش محتوای صدا

 

 

شهر ما ویژه نیروی انتظامی

Loading the player...
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم ترین نهادهای کشورمان محسوب می شود و اصلی ترین مسئولیت آن حفظ امنیت داخلی کشور است که هر سال در زمان و روز مشخصی مراسم ویژه ای برای بزرگداشت این نهاد انتظامی برگزار می ‏گردد.
رشد سريع و گسترش نامشخص شهرها موجب بروز بحران‌هائى شده است که بيش از پيش به وخامت مى‌گرايد و وخيم‌تر آنکه تاکنون هيچگونه راه‌حل منطقى براى پايان دادن به آن پيدا نشده است و چون شهر به‌عنوان چارچوب عمومى فعاليت‌هاى انسانى هر روز گسترش بيشترى مى‌يابد، همواره مسائلى را مطرح مى‌سازد که پيچيدگى روزافزون آن موفقيت هرگونه برنامه و طرح شهرى را نامعين و احتمالى مى‌سازد.
برحسب نظر برخى از جامعه‌شناسان، توسعهٔ زندگى شهرى ريشهٔ بسيارى از نا به‌ سامانى‌هاى کنونى است وعموميت يافتن نوع زندگى شهرى، نيروى عظيمى براى برهم زدن همهٔ تعادل‌هاى اجتماعى به‌ وجود خواهد آورد در حالیکه وضع موجود در پايه‌هاى تحول و دگرگونى شهرها هنوز به‌‌درستى شناخته نشده است. 
این برنامه ساعت 9:15 الی 10 صبح که هر روز از صدای مرکز گیلان بجز جمعه ها پخش می گردد. 
این برنامه با ساختار پیامی – کلامی و با طرح مناسبت های ویژه در نیروی انتظامی / میهمانان ویژه و مسئولین واحد تحقیقات نیروی انتظامی و مسئول اطلاعات نیروی انتظامی در برنامه انجام می گیرد. 
پیام های تلفنی فراوان در رابطه با مشکلات شهری و روستایی مطرح می شود به ویژه در رابطه با نیروی انتظامی و خواندن وصیت نامه شهید و ...
 
 
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه كنندگان: فاطمه بصارتی نیا –  معصومه سلحشور –  محمدرضا درودی – حسین صدیقی 
گوینده گان: طیبه رحماندوست –  احمد قدسی – مهدی آذری – امیر حسینی 
گزارشگران : نوروزی –  صارمی