رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

ششمین نشست هم اندیشی حلقه های صالحین خواهران صدا و سیمای مرکز گیلان با موضوع زن و خانواده برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ششمین نشست هم اندیشی حلقه های صالحین خواهران صدا و سیمای مرکز گیلان با موضوع زن و خانواده برگزار شد

شناسه : 122087962

ششمین نشست هم اندیشی حلقه های صالحین خواهران صدا و سیمای مرکز گیلان با موضوع زن و خانواده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز گیلان؛ نشست فرهنگی، مذهبی خواهران بسیجی صدا و سیمای مرکز گیلان با محوریت نقش زن در خانواده با حضور خانم دکتر رحمانی - رئیس کارگروه تخصصی شورای عالی قشر سازمان بسیج جامعه زنان و بازرس مجمع عالی بسیج استان گیلان ،بیستم اردیبهشت 94 در مسجد النور مرکز برگزار گردید .
خانم دکتر رحمانی در این نشست به نقش بانوان در خانواده ، آسیبها و الگوهای مطلوب و بررسی تغییرات منفی و مثبتی پرداخت که نهاد خانواده در چند دهه اخیر شاهد آن  بوده است .
این استاد دانشگاه تبلیغات ماهواره ای را از جمله آسیبهای موجود برای زنان و خانواده ها دانست وافزود: شاخصه های الگوی مطلوب عواملی همچون صمیمیت، انعطاف پذیری و تعامل فکری در پویایی و سلامت خانواده  و همچنین رابطه معنا داری میان دین و معنویت با سلامت روانی فردی – خانوادگی وجود دارد که باید در جامعه کنونی تقویت شود .
وی  درباره تکامل گرایی زنان گفت : تکامل گرایی زنان به معنای اهتمام به تربیت نسلی " متعهد ، انقلابی ، کارآمد و تکامل طلب " است.
سخنران  این نشست ضمن پاسخگویی به سوالات همکاران به نقش آفرینی زنان در تعریف و تحقق سبک زندگی اسلامی – ایرانی تاکید داشته است.