سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شجره طیبه - نمایش محتوای سیما

 

 

شجره طیبه

Loading the player...
بسیج میقات پابرهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. سیمای مرکز گیلان به منظور اهمیت این موضوع و نقش جایگاه بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام به تولید برنامه ای با عنوان شجره طیبه نموده است. 
برنامه شجره طیبه با تکیه بر باورهای دینی و تفکر بسیجی در قالب مجله تصویری در گروه تلویزیونی بسیج  مرکز گیلان تهیه و تولید می شود.   
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان،  این برنامه با رویکرد تبیین اهمیت شکل گیری بسیج و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  در 50 قسمت 40 دقیقه ای هر هفته روزهای دو شنبه ها ساعت 19:00 از شبکه باران پخش می شود .
شجره طیبه از بخش های متنوعی در قالب گزارش هفته شامل: (مراسم استانی، معرفی بسیجی موفق و نخبه،  معرفی پایگاههای برتر سطح استان و سایت های مربوط به بسیج) و پخش گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری، ولایت فقیه و نقش آن در بصیرت و آگاهی در جامعه، گفتگو با مهمان، از دیگر قسمت های برنامه خاطرات رزمندگان در دوران دفاع مقدس و گزیده ای از وصیتنامه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی (لاله های آسمانی) در وصف مقام و منزلت شهدا، نماهنگ،  کارشناسی تولید و پخش می شود.
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده : امیر حسین نارنجی
مجری : محمد لطیفی
کارگردان : فردین مهر آئین
نویسنده : کامران سحر خیز
تدوینگر : آرش شفیقی
دستیار تهیه : شهرام جعفری
تصویر بردار : سید حسن جعفری
نورپرداز : مهرداد محزون
منشی صحنه : زهرا خادمی
صدابرداران : عباس علی اکبری، حمید رضا یاسوری