جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

شبکه باران در فصل زمستان جایزه می دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه باران در فصل زمستان جایزه می دهد

شناسه : 350322973

شبکه باران در فصل زمستان به بینندگان خود جایزه می دهد .
سری دوم سریال جایزه  به زودی از شبکه باران پخش می شود . این سریال در قالب طنز معضلات اجتماعی مانند ازدواج و مسائل آن ، فضای مجازی ،شایعه پراکنی ، رانت و پارتی بازی ، فرزند سالاری ،تبلیغات ماهواره ای درخصوص چاقی و لاغری و... عوارض آن را مطرح می کند و این فضای مفرح روحیه امید و نشاط را تقویت می سازد . 
داستان سریال در مورد محله ای است به نام  شکوفه سرا و ولی شکوفه سرایی شخصیت اصلی آن است . اوکه سال گذشته در انتخابات شورا ها شرکت کرده بود و نتوانست رای بیاورد اکنون همسر خود را از دست داده و برای بر پایی مراسم با پدر همسرش درگیر می شود . اختلافات بالا می گیرد و ماجراهای بسیاری برای ولی شکوفه سرایی از جمله : عضویت علی البدل شورا،اختلاس در شکوفه سرا و جستجوی ولی برای همسریابی و... رخ می دهد . سری اول این مجموعه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد و این امر مجموعه را بر آن داشت که سری دوم آن را تهیه و تولید کنند .  این مجموعه در  روستای برکاده پایین و جاده جعفر آباد  کوچصفهان تصویر برداری می شود.
سریال جایزه 2 در65 قسمت 25 دقیقه ای در دست تهیه و تولید است و در شبهای سرد زمستان به طور روتین از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 22:30  به روی آنتن می رود.  
عوامل برنامه عبارتند از :
طراح،تهیه کننده و کارگردان : علی حلوی
دستیار کارگردان : امین پورسعید
دستیارتهیه : ابراهیم نظر پور
تصویربردار: مازیار بهروز
دستیار تصویر: فرزاد عاشوری
صدابردار:حمید سلیمانزاده
دستیار صدا: مازیار کهنسال
منشی صحنه: محمد سواری
تدوینگر: سید جعفر رحیمی مقدم
بازیگران: علیرضا شهرستانی، مونیک رفیعی مقدم ، مهدی مخبری ،محمد هندی، نرجس خاتون بدر طالعی ، سید سعیده نعمتی ،سهیلا اخلاقی، محمدرضا زارعی ،صالح اصغری، فرشید قربانپور، سیده مرضیه نقیبی