جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شبهای ایران از مرکز گیلان به روی آنتن شبکه شما می رود - نمایش محتوای خبر

 

 

شبهای ایران از مرکز گیلان به روی آنتن شبکه شما می رود

شناسه : 369848387

برنامه رادیویی شب‌های ایران عنوان برنامه‌ای است رادیویی که در صدای مراکز تولید و پخش می‌شود این برنامه هر شب توسط یکی از رادیوهای استانی تولید و همزمان از تمام رادیوهای استانی، محلی و شهری (غیر از تهران) و از شبکه سراسری شما  هر شب از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۲ بامداد پخش می شود. کمک به تعمیق مهر و محبت عمومی مردم به یکدیگر، تقویت و تحکیم  وحدت بین اقوام مختلف، معرفی تاریخ، فرهنگ و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی هر استان، معرفی و پخش موسیقی اقوام، تقویت زمینه‌ها و عوامل همبستگی فرهنگی در جامعه، معرفی زیباترین و غنی ترین نمونه‌ها از آثار فرهنگی و هنری، ایجاد و گسترش آرامش خاطر و سرور در جامعه و افزایش تعامل با مخاطبان، از جمله اهداف تولید این برنامه به شمار می‌روند.
برنامه امشب «شبهای ایران» از رادیو گیلان با موضوع«خاطرات کرونا و شیوه های مبارزه با آن » تهیه و پخش می شود. گزارش بسته های صوتی، گفتگو با مهمان، حضور خواننده، پخش موسیقی،پیامهای مردمی و پیامکها از بخشهای مختلف این برنامه می باشد.
عوامل صدا:
تهیه کننده : فرهاد بیانی فر/گویندگان : بنفشه ربیعی ،حسن حسنی/ صدابردار: حمید بهاری و سید مرتضی قدیری
عوامل سیما:
تهیه کننده: مازیار دارایی/ تصویر برداران: مسعود پژهان، عباس خان درخشان،ابراهیم نمازی/   صدابردار: عباس علی اکبری/ مهندسین فنی: محمد داداشی، محسن شهسواری/ تدوین : سید سجاد حسینی نسب/ منشی صحنه: مینا بالیدی