جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

شانزدهمین نشست کتابخوان آستارا - نمایش محتوای خبر

 

 

شانزدهمین نشست کتابخوان آستارا

شناسه : 327267170

شانزدهمین نشست کتابخوان آستارا

شانزدهمین نشست کتابخوان آستارا با حضور علاقمندان به تازه های کتاب در واپسین روزهای پاییز با معرفی 12 کتاب جدید برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی آستارا در کتابخانه پیامبر اعظم (ص) این شهرستان گفت: ترویج فرهنگ مطالعه، ایجاد احساس نیاز به کتاب، برانگیختن ذائقه مطالعاتی مردم و بهبود نگرش آنها در اثر مطالعات هدفمند از هدف های نشست کتابخوان است.
قاسم خسروی افزود: طرح کتابخوان هدیه ارزشمندی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور است و این طرح در جهت ایجاد انس و محبت در خانواده بزرگ کتابدار و اهالی فرهنگ اجرا می شود.
وی گفت : بزودی با رونق بیش از پیش کتابخوانی و با درک اهمیت آن، رشد روزافزون جامعه کتابخوان را شاهد خواهیم بود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی آستارا از اجرای طرح 'بفرمائید یک فنجان کتاب' در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در طرح یاد شده گزیده ای از جملات زیبا مربوط به کتاب های مطالعه شده توسط خوانندگان بر روی تابلوهایی در ورودی کتابخانه ها نگاشته می شود.
قاسم خسروی با اشاره به اینکه گزیده هر کتاب خوانده شده بنا به انتخاب خوانندگان و با معرفی عنوان کتاب نوشته می شود، گفت : با اجرای این طرح مراجعه کنندگان به کتابخانه ضمن مطالعه کتب مختلف به خواندن کامل کتاب های معرفی شده نیز علاقمند می شوند.
در این نشست 12 کتاب در حوزه های ادبی، فلسفی، دینی و روانشناسی معرفی شد که دخمه، هنر درمانی، واران، تاریخ ملل و تربیت فلسفی کودکان و نوجوان از جمله آنها بود.
 
منبع : خبر گیلان