سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

سی و سه - نمایش محتوای سیما

 

 

سی و سه

Loading the player...
سیمای مرکز گیلان با ویژه برنامه ای سی و سه همگام با مردم همیشه در صحنه گیلان به سوی انتخابات می رود . 
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان؛ برنامه تلویزیونی سی و سه با هدف آگاهی بخشی، امید و اطلاع رسانی با محوریت حضور حداکثری مردم به استقبال انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا اسفندماه به روی آنتن می رود.
این برنامه با رویکردی گفتگو محور با بررسی یک موضوع در هر قسمت از برنامه مانند تحلیل معیارهای انتخاب، نقش آگاهی در یک انتخاب خوب ، انتخاب و اختیار انسان، تحلیل وبررسی نقش الگوها ومشارکت اجتماعی در زندگی سعی دارد مردم را با یک انتخاب خوب و آگاهانه و تاثیر نقش آنان در تعیین سرنوشت خود آگاه سازد.
طرح مباحث کارشناسی با موضوعات معطوف کردن افکار عمومی به مقوله انتخابات، آگاهی بخشی درباره ساختار نظام های سیاسی جهان و جایگاه انتخابات در آن ها، اطلاع رسانی موارد قانونی انتخابات، تبیین دیدگاه های رهبر معظم انقلاب درباره سلامت در رقابت های انتخاباتی، گزارش، سامانه پیام کوتاه برای نظرات مردمی از بخش های دیگر این برنامه می باشد.
سی و سه  برنامه ای است 15 قسمتی  که با دعوت از اساتید برجسته دانشگاهی در حوزه های اجتماعی و سیاسی در فضایی استودیویی و کارشناسان مسائل سیاسی و حضور مسئولین برگزاری انتخابات در استان به بحث و بررسی ویژگی های انتخاب کننده و انتخاب شوندگان براساس قانون اساسی، معرفی جایگاه مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در قانون اساسی، معرفی نقش مجلس شورای اسلامی در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور و حضور مردم و تاثیرات آن در خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی می پردازد.
برنامه سی و سه روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 19:00 به مدت 45 دقیقه تقدیم بینندگان همیشه همراه شبکه باران می شود.
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده: وحید هادی زاده
کارگردان : صادق حسین پور
 دستیار تهیه : ابراهیم نظرپور
اجرا: دکترسعید  صادقی و دکتر مهیار رفیعی
نویسنده : سعید صادقی
صدابردار: علی اصغر صوفی
تصویربرداران: مهدی پژمان ، مهرداد محزون، و محمد رضا بهروز
دستیاران تصویر: رامین مرتضایی و مجتبی کاظمی
تکنسین صدا و تصویر : پیمان رسولی
رایانه: محمد داداشی
تدوین: هومن رحیمی فرد
نورپرداز : مهرداد محزون
منشی صحنه : معصومه پایداری
گریم : مجید ادراکی