رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

سکو، اولین برنامه تخصصی فوتبال در شبکه باران تولید و پخش می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سکو، اولین برنامه تخصصی فوتبال در شبکه باران تولید و پخش می‌شود

شناسه : 63663066

مدیرکل صداوسیمای گیلان گفت: تولید و پخش اولین برنامه تخصصی ویژه فوتبال در دستور کارگروه ورزش شبکه باران قرار دارد.

محسن نصرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه گیلان، گفت: گیلان یکی از قطب های ورزش در ایران است که در اغلب رشته های ورزشی علی الخصوص درفوتبال دارای استعدادهای درخشانی است وحضور دو تیم فوتبال این استان درکشور گواه این حقیقت است.

نصرپور تصریح کرد: باتوجه به اهمیت این موضوع و بمنظور پيگيري تحقق اهداف چشم انداز بيست ساله کشور در حوزه هاي مختلف ورزشی در رسانه و همچنین انعکاس پيشرفت ها و چالش ها و آگاهی مردم و فرهنگ سازی و آسیب شناسی فضای حاکم برورزش بخصوص در فوتبال تولید و پخش برنامه ای تلویزیونی ویژه فوتبال ضروری به نظر می رسید از این رو تولید و پخش برنامه تخصصی ویژه فوتبال را در دستور کار گروه ورزش شبکه باران قرار دادیم.

به گزارش ایسنا، سکو، عنوان اولین برنامه تخصصی فوتبال درگروه ورزشی شبکه باران است که بطور زنده در 17 قسمت هر هفته پنجشنبه ها از ساعت 23:15 بمدت یک ساعت با آیتم های: گزارش، نظرسنجی، لیگ های برتر فوتبال ایران، فوتبال بانوان، فوتسال لیگ های داخلی و همچنین وضعیت تیم های گیلانی حاضر در رقابت های دسته دوم و سوم ایران می پردازد.

عوامل اجرایی برنامه: تهیه کننده و مجری: مجتبی پوربخش، کارگردان هنری: علی حلوی، دستیار تهیه : داریوش علی نژاد، گزارشگر: داوود حق پناه می باشند.