سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

سمفونی باران - نمایش محتوای خبر

 

 

سمفونی باران

شناسه : 153408159

سمفونی باران

ساخت فیلم مستند "سمفونی باران" با موضوع " فرصت های سرمایه گذاری خارجی " در صدا و سیمای گیلان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز گیلان ، این مستند با هدف آگاه کردن مردم از فرصت های سرمایه گذاری خارجی با رویکرد اقتصادی دریا محوری در استان گیلان از دریچه و زاویه ای دیگر می نگردکه به سفارش سازمان امور اقتصادی و دارایی گیلان و همکاری دفتر سرمایه گذاری خارجی استان تولید می شود .
این مجموعه با نگاهی ویژه به اقصی نقاط جغرافیایی گیلان از استعدادهای سرمایه گذاری خارجی در حوزه های متنوع جاذبه های گردشگری و توریسم، صنعت، کشاورزی، صنایع مادر، دریا و فرصت های سرمایه گذاری دریایی، شیلات و ... را در دستور کار تولید خود قرار داده است و نشان دادن فرصت های سرمایه گذاری در گیلان از بخش های جذاب این مستند است.
تهیه کننده این برنامه در نظر دارد پس از اتمام مراحل تصویر برداری پروژه بر اساس تقویم اجرایی و برنامه ریزی بعمل آورده بزودی جهت ادامه مراحل پایانی کار سفری به کشورهای همسایه حاشیه خزر داشته باشد.
این اثر به صورت دو نسخه10 دقیقه ای برای شبکه اول، چهارم، جام جم و مستند و نسخه30 دقیقه ای بصورت DVD برای 80 کشور اروپایی، آسیایی و آمریکایی به زبان انگلیسی، روسی، عربی ترجمه شده که پس از پخش در رسانه ملی به این کشورها ارسال خواهد شد.
 
عوامل تولید :
مجری طرح: سید غلامرضا فرقانی
کارگردان: نادر معصومی 
نویسنده : معصومه پوراحمدی
تدارکات و دستیار تولید : شهرام جعفری 
آهنگساز: مسعود دلجو
انیماتور: علیرضا مشعوف
تصویربردار: فرهاد ربیعی
دستیاران تصویربردار: حسین بدرطالعی، پویان صادقی، مصطفی کشاورز
دستیار کارگردان و برنامه ریز : علیرضا محزون 
حمل و نقل: نیما عاشوری، کامران فخریان