رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سلام بر مهدی - نمایش محتوای صدا

 

 

سلام بر مهدی

Loading the player...
رادیو گیلان با هدف ترویج فرهنگ انتظاروگسترش و تعمیق هر چه بیشتر فرهنگ مهدویت و تبیین ویژگی های جامعه مهدوی برنامه  سلام بر مهدی را به روی آنتن می برد.
در این برنامه سعی می شود با بهره گیری ازکارشناسان حوزه و دانشگاه و منابع موجود درکتب معتبر، وظایف منتظران در زمان غیبت، ویژگی های مادران و نقش آنها در تربیت فرزندان مهدوی ، ایجاد روحیه امید و انتظار در خانواده، وظایف جوانان در عصر غیبت، فواید امید و انتظار در جامعه وبررسی تفکر مهدویت برای مخاطبان خود سخن بگوید. 
موضوعات محوری برنامه عبارتند از: غرب و مهدویت، چهار راه انتظار، سلسله بحث های مهدویت، در آنسوی انتظار، طرح شبهات و پاسخگویی به شبهات می باشد که در هر برنامه به آنها پرداخته می شود.
سلام برمهدی برنامه ای است با ساختار کلامی – پیامی در 48 قسمت 180 دقیقه ای هر هفته جمعه ها از ساعت 10:00 به صورت زنده از صدای مرکز گیلان تولید و پخش می شود. تکرار این برنامه جمعه شب ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه تقدیم مخاطبین عزیز می شود. 
در این برنامه علاوه بر موضوعات محوری؛ تواشیح، موسیقی، گزارش، پیام های مردمی، ارتباط مستقیم با جمکران از بخش های مختلف برنامه است. گفتنی است شنوندگان برنامه از طریق پیامک (09116200927 ) و وب سایت www.salambar Mahdi.com می توانند با برنامه تماس حاصل نمایند.
 
تاریخ تولید: 1395
تهیه کننده: حجت الاسلام مسعود محمدزاده 
اجرا: احمد قدسی، حسن سمیعی 
نویسنده : حجت الاسلام مسعود محمدزاده
گزارشگران: علی شمسایی، عباس محمدی پور، مریم نجاتی