جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

سقف مدارس و اداره‌ها آسیب ببیند شخصاً از مدیران شکایت می‌کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

سقف مدارس و اداره‌ها آسیب ببیند شخصاً از مدیران شکایت می‌کنم

شناسه : 64158836

فرماندار فومن گفت: اگر سقف مدارس و اداره‌های فومن آسیب ببیند شخصاً از مدیران شکایت می‌کنم.

خبرگزاری فارس: سقف مدارس و اداره‌ها آسیب ببیند شخصاً از مدیران شکایت می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، اسماعیل قربان‌زاده شامگاه شنبه در جلسه ستاد بحران این شهرستان با حضور روسای اداره‌ها ضمن تبریک دهه فجر از حضور خوب و به ‌موقع دستگاه‌های خدماتی و اجرایی برای خدمت‌رسانی به مردم قدردانی کرد.

وی از تلاش‌های شهرداران سه شهر فومن، ماسوله و ماکلوان برای مدیریت بحران و استفاده از امکانات موجود در راستای برطرف شدن مشکلات و بازگشایی معابر قدردانی کرد.

فرماندار فومن استفاده درست از امکانات موجود توسط دستگاه‌های اجرایی را مهم خواند و گفت: باید با ظرفیت موجود مدیریت درستی صورت گیرد.

وی افزود: مدیریت باید در زمان بحران به مردم ثابت شود و کم‌کاری و بی‌توجهی به مردم در شأن مسئولان و نظام نیست.

قربان‌زاده رفتن مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان برای رفتن به منزل را ممنوع کرد و افزود: تمام دستگاه‌ها باید به صورت آماده باش صد درصد و کامل باشند.

وی از کمک بخش خصوصی با ماشین‌آلات برای برف‌روبی و بازگشایی معابر را ستودنی دانست و یادآور شد: بخش خصوصی همکاری بسیار خوبی را با مدیران دولتی شهرستان دارند.

فرماندار فومن مصاحبه مدیران با رسانه‌ها را ممنوع اعلام کرد و متذکر شد: تمام اطلاعات و اخبار باید از طریق شخص فرماندار به صورت صحیح منتشر شود تا در جامعه جنگ روانی ایجاد نشود و بازار سیاه شکل نگیرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر سقف هر مدرسه و یا اماکن دولتی به خاطر برف آسیب ببیند برای رئیس اداره مربوطه به دلیل بی‌توجهی توجه به حفظ بیت‌المال شخصاً شکایت حقوقی می‌کنم با هیچ فردی نیز در این زمینه مسامحه نمی‌کنم.

خبرگزاری فارس