رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سر خط سخنان امام جمعه - نمایش محتوای خبر

 

 

سر خط سخنان امام جمعه

شناسه : 202277510

سر خط سخنان امام جمعه

تبيين ابعاد فتنه 88 و ضرورت هوشياري در مقابل اقدامات آمريکا پس از برجام از مهمترين محورهاي خطيبا ن نماز جمعه امروز شهرستان هاي لوشان فومن و املش بود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما امام جمعه شهر لوشان درخطبه هاي نماز جمعه اين شهر با اشاره به بررسی صلاحیت داوطلبان زمان از سوی شورای نگهبان گفت: هيات هاي اجرايي و نظارت امانتدار هستند و بايد در بررسي صلاحيت ها نهايت دقت را داشته باشند تا حقي از کسي  ضايع نشود.
 حجت الاسلام و المسليمن بابايي افزود: صداقت منطق و گفتمان عقلاني ايران در مذاکرات برجام بر کسي پوشيده نيست و بايد در اجراي برجام پيام 9 گانه مقام معظم رهبري توجه شود که التزام کتبي و جهاني تعهدات طرف مقابل اجرا شود.
امام جمعه فومن هم در خطبه های نمازجمعه این شهرستان گفت : دشمنان به خیال خام خود با ایجاد فتنه پس از انتخابات سال 88 می خواستند به انقلاب اسلامی ضربه وارد کنند اما ملت ولایتمدار ایران با حماسه 9 دی این نقشه شوم آنها را نقش برآب کرد.
حجت الاسلام والمسلمین صفوی در ادامه  با اشاره  به تغییر کاربری  ها ي اراضی کشاورزی گفت : مسوولان جهادکشاورزی باید به این مشکل توجه بیستری داشته باشند چرا که عده ای سودجو قصد  دارند به بخش کشاورزی که عامل توسعه ی پایدار استان وکشور آسيب وارد کنند.
امام جمعه املش هم در خطبه های نماز جمعه این شهربا اشاره به وحشت دشمنان ازایران اسلامی گفت :  دشمنان درآستانه اجرایی شدن برجام مسئله پیشرفت های موشکی ایران را به میان آورده و بهانه گیری برای وضع تحریم علیه ملت ایران را  از سر گرفته اند که ملت ايران با هوشياري پاسخ دندان شکني به آنان خواهند داد.
حجت الاسلام والمسلمین روحانی درادامه به فتنه 88 اشاره وخاطر نشان کرد : در سال 88 عده ای به خیابان آمدند واغتشاش ايجاد کردند که البته راه به جایی نبردند و مردم گیلان وایران در8 و9 دی با حضوردرخیابان ها آتش فتنه را خاموش و با ولایت فقیه تجدید میثاق کردند.

منبع : خبرگیلان