جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

سری سوم سریال جایزه به زودی از شبکه باران پخش می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سری سوم سریال جایزه به زودی از شبکه باران پخش می شود

شناسه : 357209179

سری سوم سریال جایزه به زودی از شبکه باران پخش می شود
      سری سوم سریال پر مخاطب جایزه به زودی از شبکه باران به روی آنتن می رود. 
سریال جایزه یکی از سریالهای جذاب و پربیننده شبکه باران بوده و به دلیل استقبال مخاطبان از تماشای آن عوامل و مجموعه این سریال علیرغم بودجه محدود استانها  با هدف ایجاد فضای نشاط و شادی فصل جدید این مجموعه طنز را به تصویر کشیدند . در فصل جدید جایزه یکی از موضوعات ورزش فوتبال است و باتوجه به تایید سازمان صدا و سیما موضوعاتی چون گردشگری،محیط زیست ،مشکلات خانواده و بحث شورا در قالب طنز و هنرمندانه به نمایش در آمده است . معرفی جاذبه های گردشگری ،ترویج فرهنگ بوم گردی ،زندگی در روستا ،پرداختن به دغدغه های جامعه و پایبندی به اصول و ارتباط خانواده و اشاعه فرهنگ درست و مناسب استفاده از فضای مجازی از ویژگیهای این سریال می باشد . 
خلاصه داستان : داستان با موفقیت بهرام که در آزمونی علمی در کشور هندوستان شرکت کرده و به همراه پدرش ولی شکوفه سرایی  به هندو ستان سفر کرده و به عنوان نخبه گیلانی و ایرانی رتبه اول را کسب کرده و پرچم ایران را به اهتزار در می آوردو... شخصیت نقشها در این سریال از رفتارهای مردم استان گیلان الهام گرفته شده  و در این فصل تغییراتی در بازیگران و بخشهای مختلف سریال ایجاد شده است . این سریال به زودی هر شب از ساعت 22:30  به مدت 80 دقیقه از شبکه باران پخش می شود . 
عوامل تهیه سریال عبارتند از :
نویسنده ،تهیه کننده و کارگردان : علی حلوی
دستیار تهیه : مونیک رفیعی مقدم 
دستیار کارگردان : امین پورسعید 
تصویر برداران : مسعود پژهان ،مسعود روانمهر
دستیار تصویر : سجاد آذریان 
صدابردار : پیروزه کی خا 
دستیارصدا : محمد سواری
نورپرداز : مسعود پژهان
تدوینگر : سید جعفر رحیمی مقدم 
بازیگران : علیرضا تاج شهرستانی ، محمد هندی ، سهیلا اخلاقی ، صالح اصغری ، نرجس خاتون بدر طالعی ، محمدرضا زارعی ، بهزاد صدقیانی ، مونیک رفیعی مقدم ، رضا حقیقی ، شیرین محسنی، سیده مهسا نقیبی ، امین پور سعید ، فرشید قربانپور ، حسین رفعتی