جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

سریال جایزه 2 - نمایش محتوای سیما

 

 

سریال جایزه 2

طراح، تهیه کننده و کارگردان: علی حلوی
دستیار کارگردان: امین پورسعید
دستیارتهیه: ابراهیم نظر پور
تصویربردار: مازیار بهروز
دستیار تصویر: فرزاد عاشوری
صدابردار: حمید سلیمانزاده
دستیار صدا: مازیار کهنسال
منشی صحنه: محمد سواری
تدوینگر: سید جعفر رحیمی مقدم
بازیگران: علیرضا شهرستانی، مونیک رفیعی مقدم ، مهدی مخبری ، محمد هندی، نرجس خاتون بدر طالعی، سید سعیده نعمتی، سهیلا اخلاقی، محمدرضا زارعی، صالح اصغری، فرشید قربانپور، سیده مرضیه نقیبی
 
این سریال در قالب طنز معضلات اجتماعی مانند ازدواج و مسائل آن، فضای مجازی، شایعه پراکنی، رانت و پارتی بازی، فرزند سالاری، تبلیغات ماهواره ای درخصوص چاقی و لاغری و... عوارض آن را مطرح می کند و این فضای مفرح روحیه امید و نشاط را تقویت می سازد.
داستان سریال در مورد محله ای است به نام شکوفه سرا  و ولی شکوفه سرایی شخصیت اصلی آن است. اوکه سال گذشته در انتخابات شورا ها شرکت کرده بود و نتوانست رای بیاورد اکنون همسر خود را از دست داده و برای بر پایی مراسم با پدر همسرش درگیر می شود. اختلافات بالا می گیرد و ماجراهای بسیاری برای ولی شکوفه سرایی از جمله: عضویت علی البدل شورا، اختلاس در شکوفه سرا و جستجوی ولی برای همسریابی و... رخ می دهد. سری اول این مجموعه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد و این امر مجموعه را بر آن داشت که سری دوم آن را تهیه و تولید کنند. این مجموعه در روستای برکاده پایین و جاده جعفر آباد  کوچصفهان تصویر برداری می شود.
سریال جایزه «2» در65 قسمت 25 دقیقه ای در دست تهیه و تولید است و در شب های سرد زمستان به طور روتین از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 22:30  به روی آنتن می رود.  
سال تولید: 1396