سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

سخنرانی پایانی امام جمعه موقت تهران در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

سخنرانی پایانی امام جمعه موقت تهران در راهپیمایی 22 بهمن

شناسه : 213864114

سخنرانی پایانی امام جمعه موقت تهران در راهپیمایی 22 بهمن

امام جمعه موقت تهران در رشت گفت : دشمنان انقلاب امروز مایوس شدند.
دفاع از نظام و ولايت پيام صريح ملت ايران در حماسه يوم الله 22 بهمن بود.
امام جمعه موقت تهران امروز در جمع راهپيمايان رشت درميدان شهداي ذهاب اين شهر با تجليل از حضور پر شور گيلانيان درجشن عید انقلاب گفت : پيام امروز ملت بزرگ ایران که پایبندی به آرمان هاي امام ، رهبری و دفاع از ارزش هاي والاي نظام اسلامي بود دوستان انقلاب را شاد و دشمنان نظام را مايوس و درمانده کرد.
آيت الله سيد احمد خاتمي افزود : پيام تاريخي امام مبني براينکه اگر دشمنان در مقابل دين ملت ايران بايستند مردم مقابل تمام دنياي مستکبران خواهند ايستاد، در حماسه حضور امروز تجلي يافت.
وی تصريح کرد : عمل به تکليف ملي و نقش آفريني در صحنه هاي سرنوشت ساز نظام اسلامي از ویژگی های بارز ملت بزرگ و با بصيرت ایران است.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به تلاش هاي مذبوحانه بدخواهان براي کمرنگ کردن حماسه حضور مردم در صحنه انتخابات گفت : ملت بزرگ ايران هفتم اسفند ماه نيز بار ديگر بصيرت و زمان شناسي خويش را با انتخاب نمايندگان اصلح و ولايتمدار به جهانيان نشان مي دهند.  
بخش ديگري از سخنان آيت الله احمد خاتمي به نقشه هاي شوم دنياي استکبار براي ايجاد افتراق و درگيري در کشورهاي منطقه اختصاص داشت.
وی با اشاره به خونريزي ها و ويراني هاي کشورهايي همچون سوريه ، يمن و عراق  گفت :  هدف از ايجاد گروه هاي تروريستي و ايجاد حکومت هاي سرسپرده در منطقه خاورميانه تامين امنيت رژیم صهیونیستی است.
امام جمعه موقت تهران در ادامه به نرمش قهرمانانه ملت ايران در مذاکرات هسته ايي  اشاره کرد وافزود: مذاکره با گروه 1+5 هيچگاه به معناي نزديکي و ايجاد ارتباط با آمريکاي جنايت کار نيست و فرياد بلند مرگ بر آمريکا هميشه در صحنه هاي انقلاب جلوه گر خواهد بود.
 
 
منبع : خبرگیلان