سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

سخنرانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن رشت - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سخنرانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن رشت

سخنرانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن رشت


رمز موفقیت های روزافزون و پیشرفت های خیره کننده ی ملت ایران ، اتحاد و انسجام و تحقق منویات ولایت فقیه است .

رییس دفتر مقام معظم رهبری امروز در اجتماع عظیم راهپیمایان یوم ا... 22 بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،حضور پرشور آحاد ملت در راهپیمایی امروز را نشانه ی آگاهی ،بصیرت و عزم راسخشان برای دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی دانست و گفت : عزت - استقلال و شهامت ملت در پرتو اتحاد و تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری باید به آیندگان انتقال یابد .

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با بیان اینکه پیوند مردم با نظام اسلامی در دنیای امروز پدیده ای منحصر به فرد و بی همتاست اضافه کرد : در هیچ یک از انقلاب های جهانی حماسه ی حضور مردم پس از 35 سال اینگونه تجلی نیافته و این اتحاد ضامن عظمت و اقتدار ایران اسلامی است .

وی همچنین شناسایی 10 هزار نخبه ی علمی و دستیابی دانشمندان ایرانی به انواع علوم فضایی و تکنولوژی های نوین را در گرو روحیه ی مقاومت و پایداری ملت ایران دانست و افزود:به برکت وجود رهبری آگاه و نظامی برگرفته از ارزش های والای الهی ،آینده ایران سرشار از پیشرفت و سربلندی خواهد بود. رییس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه به روند مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 اشاره کرد و افزود: این یاوه گویی های مقامات امریکایی بعد از مذاکرات نشانه خوی سلطه جویانه شان است و همانند امروز با پاسخ دندان شکن فرزندان رشید این ملت روبه رو خواهند شد .

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با تاکید براینکه گیلانی ها همانند ملت ایران هیچگاه از ارزشها و آرمان هایشان کوتاه نخواهد آمد اضافه کرد : حضور پرشور مردم گیلان در عرصه های مختلف انقلاب نظیر دفاع مقدس نمونه ی بارز ایستادگی گیلانیان غیور است و حماسه هایی نظیر ارسال کاروان های هزار کامیونی مردم گیلان به جبهه های حق علیه باطل هرگز ار یادها فراموش نخواهد شد .

منبع: خبرگیلان