جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سخنان رهبری در مورد مسایل هسته ای روشنگرانه بود - نمایش محتوای خبر

 

 

سخنان رهبری در مورد مسایل هسته ای روشنگرانه بود

شناسه : 140861096

سخنان رهبری در مورد مسایل هسته ای روشنگرانه بود

رشت - ایرنا - امام جمعه شهرستان رضوانشهر گفت: سخنان اخیر مقام معظم رهبری در مورد مسایل هسته ای صریح، روشنگرانه و حکیمانه بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر بیان کرد: مانند گذشته فرامین رهبری در جمع سران نظام، حکیمانه بود و نقشه راه، هدف و برنامه را در مورد موضوعات روز کشور به خصوص مسایل هسته ای مشخص و ترسیم کردند.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب ضمن تأکید بر خطوط قرمز در مورد مسایل هسته ای، بیان کردند که تمامی مسوولان کشور به دنبال توافقی خوب یعنی توافقی منصفانه و عادلانه، عزتمند و منطبق با منافع و مصالح ایران هستند.

امام جمعه رضوانشهر همچنین با اشاره به هفته قوه قضائیه، یاد شهید بهشتی و شهدای حزب جمهوری اسلامی را گرامی داشت و از زحمات کارکنان دستگاه قضایی کشور و شهرستان رضوانشهر تشکر کرد.

حجت الاسلام حبیبی همچنین با اشاره به موضوع مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: مواد مخدر از جمله بلا های خانمان سوز جامعه می باشد و طی سال گذشته صدها تن انواع مواد مخدر در داخل کشور کشف و ضبط شد و باید برای مبارزه با این پدیده شوم، عزمی جدی داشته باشیم.

همچنین دادستان رضوانشهر قبل از خطبه های نماز جمعه و همزمان با هفته قوه قضائیه، با گرامیداشت یاد شهید بهشتی و دیگر شهدا گفت: در شهرستان رضوانشهر تعداد هشت قاضی، کار رسیدگی به پرونده های قضایی در دادسرا و دادگستری را بر عهده دارند.

علی اصغر محمودیان افزود: طی یکسال اخیر به میزان 12 هزار و 133 فقره پرونده وارد دادگستری این شهرستان شده که از این میزان 11 هزار و 64 فقره مختومه شده است.

وی همچنین بیان کرد: شورا های حل اختلاف این شهرستان نیز با شش شعبه ، 18 نفر عضو و 14 نفر دبیر در سطح شهرهای رضوانشهر و پره سر مشغول به کار می باشند.

شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت و 120 روستا در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.