حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

ساعت جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

ساعت جوانی

Loading the player...
جوانان امروز با چالش های روانی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی فراوان و فزاینده یی روبرو هستند که بیکاری، عدم اعتماد به آینده، اعتیاد به مواد مخدر، فقر و بحران های هویتی مهمترین پیامدهای وضعیت موجود بر زندگی جوانان محسوب می شوند که رویارویی با این چالش ها به تدوین و اجرای برنامه های دقیق، علمی و منسجم در سطح نهاد های استانی وملی مرتبط با جوانان نیازمند می باشد که تا اکنون به جز اقدامات محدودی در صدا و سیما  نشانه های عملی از این گونه برنامه ها در کشور به ندرت دیده می شود. از اینرو رادیو گیلان با برنامه ی « ساعت جوانی» به این موضوع می پردازد.
این برنامه با ساختار پیامی، کلامی ایجاد شادی وانبساط خاطردر جوانان همچنین به موضوعات اجتماعی، کار، ازدواج و خصوصیات آنان در دوران جوانی می پردازد. 
ساعت جوانی هر روز غیر از جمعه ها از ساعت 18 الی 18:30 به مدت نیم ساعت به صورت زنده از رادیو گیلان پخش می شود. از بخش های مختلف این برنامه می توان به گزارش، تازه های علم و دانش و کارشناسی اشاره نمود. 
از جمله اهداف برنامه ی ساعت جوانی طرح مسائل گوناگون در ایجاد روحیه تعاون در جوانان وهمکاری آنها نسبت به همدیگر علی الخصوص به والدین است.
 
 
 
تاریخ تولید: 940118
تهیه کنندگان: اعظم آف، محمود فخاری
نویسندگان : الهام استادیان، نیلوفر فرنام 
گویندگان : مریم شیرزاد، حسن حسنی، مریم جمالی پور
گزارشگران : اکرم شاکری، زهرا سلیمانی 
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام ازشنوندگان دایمی برنامه های رادیو گیلان... بنیامین شاکری ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۱:۰۵

بنیامین شاکری
باسلام ازشنوندگان دایمی برنامه های رادیو گیلان بخصوص برنامه ساعت جوانی هستم وتشکرمیکنم از عوامل اون بخصوص اقای زرسازوحسنی وخانم واحدبزرگوار تهیه کننده خوش ذوق این برنامه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۱:۰۵