سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

زمینه استفاده از اینترنت پاک در مراکز دیجیتال گیلان فراهم شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

زمینه استفاده از اینترنت پاک در مراکز دیجیتال گیلان فراهم شده است

شناسه : 64097857

رشت - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: زمینه استفاده از اینترنت پاک و تولید انیمیشن در مراکز دیجیتال استان فراهم شده است.

ˈمحمد حسن پورˈ عصر روز جمعه در حاشیه بازدید از خانه دیجیتال بندرکیاشهر در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به راه اندازی و فعالیت پنج مرکز دیجیتال در گیلان افزود: فعالیت این مراکز از سال 90 آغاز شده و می کوشیم مراکز دیجیتال را در تمامی شهرستان ها فعال کنیم.

وی ادامه داد: از مجموع مراکز دیجیتال در گیلان؛ دو مجتمع دیجیتال در شهرهای رشت و آستارا و سه مرکز نیز به صورت خانه های دیجیتال در شهرهای رشت، کوچصفهان و بندرکیاشهر فعالیت دارند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تصریح کرد: هم اکنون نیز در خانه های دیجیتال این استان فضاهایی چون گیم نت و کافی نت برای بهره مندی علاقه مندان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به استقبال علاقمندان از اینترنت پاک و خدمات رایانه ای در خانه های دیجیتال گفت: این امر، رضایتمندی خانواده ها را نیز به همراه داشته است.

حسن پور بر لزوم اهتمام فزون تر مرکز رسانه های دیجیتال برای شتاب در راه اندازی مراکز دیجیتال بیشتر در استان متناسب با استعدادها و توانمندی های گیلان تاکید کرد.

ایرنا