جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

زمزمه های عارفانه - نمایش محتوای صدا

 

 

زمزمه های عارفانه

Loading the player...
این برنامه با ساختار کلامی – آوایی – برنامه ای است عرفانی که صبح ها قبل از اذان صبح رادیو گیلان پخش می شود و فضای لازم را برای پخش اذان مهیا می کند و به پرداخت قرآن و نماز و حضور در پیشگاه پروردگار و تصنیف های عرفانی می پردازد. 
يكي از مهمترين عوامل معنوي كه موجب مي شود تا انسان نسبت به نماز صبح به سختي از خواب بيدار گردد، عدم معرفت و شناخت نسبت به خداوند متعال و الطاف وي مي باشد.
فرض كنيد اگربا يكي از مسولين كه حل مشكل تان در دست اوست قراري گذاشته ايد و يقين داريد كه وي در همان ساعت مقرر منتظر شما است. آيا واقعا شب به راحتي مي خوابيد و دير بر سر قرار حاضر شده و يا با كسلي با وي مواجه مي شويد؟
اگر انسان واقعا نسبت به الطاف الهي كمترين معرفتي داشته باشيم و بداند كه كسي كه قرار است به هنگام نماز با وي صحبت كند هماني است كه ما را از نيستي به دنيا آورده و تمامي نعمت هاي خود را نيز بر ما ارزاني داشته تا به نهايت كمال و درجات بالاي بهشتي دست پيدا كند. او همانيست كه اختيار كمي و زيادي روزي ما را دارد؛ هماني است كه مرگ و زندگي ما در يد قدرت اوست و... با اين حال آيا نسبت به نماز با بي حالي برخورد خواهيم كرد و يا آنكه سر از پا نشناخته و با تمام وجود به اقامه نماز عاشقانه خواهيم پرداخت.
 
 
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه کننده: اعظم آف 
گوینده: آذر پور مساح
نویسنده: اعظم آف 
صدابردار: مجید سلیمانزاده 
 
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
چطور می تونم برنامه پخش شده رو دوباره بشنوم یا... a ۱۳۹۴/۰۷/۶ ۱۱:۰۴

a
چطور می تونم برنامه پخش شده رو دوباره بشنوم یا دانلود کنم ؟؟
خیلی ممنون میشم اگه امکانش باشه !
تو آرشیو هم گشتم نبود ...
با سلام واحترام
مخاطب گرامی از اینکه برنامه های صداوسیمای گیلان را دنبال می کنید سپاسگزاریم متأسفانه امکان دانلود برنامه ها در سایت وجود ندارد.
با تشکر
روابط عمومی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۶ ۱۱:۰۴