رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

رژه ی یگانهای نمونه ی نظامی وانتظامی مستقر در گیلان در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه ی یگانهای نمونه ی نظامی وانتظامی مستقر در گیلان در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشت

شناسه : 102377992

رژه ی یگانهای نمونه ی نظامی وانتظامی مستقر در گیلان در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشت

یگانهای نمونه ی واحدهای نظامی وانتظامی مستقر درگیلان ،  به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در میدان شهدای ذهاب رشت رژه رفتند.

در این مراسم ، استاندار با اشاره به شجاعت دلاورمردان ارتش در دفاع مقدس مختلف گفت: نیروهای وفادارارتش جمهوری اسلامی ایران درسال های دفاع مقدس برای حفظ انقلاب وکشور جانفشانیهای زیادی کردند که تقدیم هزاران شهید – جانباز و آزاده  گواهی بر این ادعاست. 

محمدعلی نجفی  با اشاره برتدبیر امام خمینی درنامگذاری 29 فروردین به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود : در روزهایی که برخی ها خواهان انحلال ارتش بودند بنیانگذار کبیر انقلاب با تدبیر برلزوم حمایت از این نیرو  تاکید کرد .

 وی ارتش را بازوی محکم انقلاب و نظام  دانست و گفت : امروز هم نیروهای متعهد و متخصص ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاسی از منویات فرمانده کل قوا برای برقراری امنیت ایران و دفاع از ارزش های اسلام  و انقلاب از هیچ تلاش فروگذار نمی کنند .

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم  در این مراسم با اشاره به دلاورمردیهای سربازان ارتش در دفاع از میهن اسلامی گفت: نیروهای ارتش در طول دوران دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن متجاوز ایستادند و به آنها اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران را اشغال کنند.

امیردریادار رضایی حداد ، دفاع ازکشور و تمامیت ارضی را سرلوحه ی کار همه ارتشیان دانست وافزود: تقدیم بیش از 48 هزار شهید ، 200 هزار جانباز و100 هزارآزاد نشاندهنده وفاداری واعتقاد نیروهای ارتش جمهوری اسلامی به ارزش های اسلام  ، انقلاب و ولایت فقیه است.

منبع: خبر گیلان