رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

روز قدس بهترین فرصت برای معرفی ماهیت رژیم صهیونیستی است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس بهترین فرصت برای معرفی ماهیت رژیم صهیونیستی است

شناسه : 147460697

روز قدس بهترین فرصت برای معرفی ماهیت رژیم صهیونیستی است

رشت - ایرنا - امام جمعه کلاچای بر لزوم حضور گسترده و پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و این روز را فرصت مناسب و تاریخی برای شناساندن ماهیت ددمنشانه رژیم صهیونیستی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن لطیفی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه روز قدس یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل است و در این روز بزرگ و بیادماندنی ملت های آزاده جهان در برابر رژیم صهیونیستی ید واحدی تشکیل می دهند، گفت: در این روز چهره خشن و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی برای جهانیان برملا و نمایان می شود و ملت ها ثابت خواهند کرد که این رژیم، هیچ جایگاهی بین ملت ها بوِیژه ملت های آزادیخواه ندارد و روزی به زباله دان تاریخ فرستاده خواهد شد.

وی با بیان فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه روز قدس فقط اختصاص به ملت مظلوم فلسطین ندارد بلکه متعلق به همه ملت های جهان است، افزود: بی تردید در این روز، اتحاد و همبستگی امت اسلامی در مقابل این رژیم دوچندان خواهد شد و همانطور که در حج ملت های اسلامی فارغ از هرگونه زبان و ملیت ید واحدی را تشکیل می دهند؛ در این روز نیز همین رویه با تمام قدرت و قوت اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: مسلمانان با وحدت و همدلی تا آزادی قدس شریف از اشغال رژیم صهیونیستی، فریاد نفرت علیه این غده سرطانی را سر خواهند داد.

امام جمعه کلاچای در ادامه سخنان خود با بیان این مطلب که امسال روز جهانی قدس از اهمیت وِیژه ای برخوردار است، گفت: لازم است حضور مردم در این روز بزرگ، بیشتر عیان شود چراکه شکل گیری جریان های تروریستی ، تکفیری و داعش در جهان و خشونت هایی که علیه امت اسلامی انجام می دهند؛ می طلبد با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم، نفرت عمیق از رژیم صهیونیستی را اعلام کنیم.

حجت الاسلام لطیفی با اشاره به تجاوز و کشتار بی رحمانه رژیم وهابی آل سعود علیه ملت مظلوم یمن، حضور مردم و مسلمانان در راهپیمایی امسال را دارای اهمیتی دوچندان خواند و افزود: دشمنان به دنبال فراموش کردن مساله قدس و فلسطین در اذهان عمومی هستند حال اینکه قدس عزیر، مربوط به همه مسلمانان است و با ایجاد انحراف و یا مسلمان کشی از سوی آل سعود ، تکفیری ها و تروریست ها ، هرگز فراموش نخواهد شد.

کلاچای در 80 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.