جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

روایت بسیج با شجره طیبه سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

روایت بسیج با شجره طیبه سیمای گیلان

شناسه : 164009654

روایت بسیج با شجره طیبه سیمای گیلان

بسیج میقات پابرهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن ، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. سیمای مرکزگیلان به منظور اهمیت این موضوع و نقش جایگاه بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام به تولید برنامه ای با عنوان شجره طیبه نموده است .
برنامه" شجره طیبه" با تکیه بر باورهای دینی و تفکر بسیجی در قالب مجله تصویری در گروه تلویزیونی بسیج  مرکز گیلان تهیه و تولید می شود .   
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان ،  این برنامه با رویکرد تبیین اهمیت شکل گیری بسیج و ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  در 50 قسمت 40 دقیقه ای هر هفته روزهای دو شنبه ها ساعت 00/19 از شبکه باران پخش می شود .
" شجره طیبه " از بخشهای متنوعی در قالب گزارش هفته شامل: (مراسم استانی، معرفی بسیجی موفق و نخبه ،  معرفی پایگاههای برتر سطح استان و سایتهای مربوط به بسیج) و پخش گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری ، ولایت فقیه و نقش آن در بصیرت و آگاهی در جامعه ، گفتگو با مهمان  ، از دیگر قسمت های برنامه خاطرات رزمندگان در دوران دفاع مقدس و گزیده ای از وصیتنامه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی (لاله های آسمانی ) در وصف مقام و منزلت شهدا ، نماهنگ ،  کارشناسی تولید و پخش می شود.
عوامل برنامه :

تهیه کننده : امیر حسین نارنجی /مجری : محمد لطیفی /کارگردان : فردین مهر آئین /نویسنده : کامران سحر خیز /تدوینگر : آرش شفیقی / دستیار تهیه : شهرام جعفری / تصویر بردار : سید حسن جعفری / نورپرداز : مهرداد محزون/ منشی صحنه : زهرا خادمی / صدابرداران : عباس علی اکبری ، حمید رضا یاسوری