حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

رمان به جا مانده به مرحله نهایی هشتمین جشنواره داستان انقلاب راه یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

رمان به جا مانده به مرحله نهایی هشتمین جشنواره داستان انقلاب راه یافت

شناسه : 207077298

رمان به جا مانده به مرحله نهایی هشتمین جشنواره داستان انقلاب راه یافت

رمان به جا مانده اثر مهدی آذری ،  تهیه کننده صدا و سیمای مرکز گیلان به مرحله نهایی هشتمین جشنواره داستان انقلاب (جایزه امیر حسین فردی ) راه یافت .
به جا مانده  عنوان رمانی است که داستان مردی را می گوید در دانشگاه  تاریخ تدریس می کرد ، اما روزی از روزها نا خواسته پایش به پرونده جناحی باز می شود که در پیگری این پرونده ، اسنادی محرمانه و مهم مربوط به روزهای انقلاب و پیروزی انقلاب اسلامی  مسیرش را .........
حوزه هنری انقلاب اسلامی در راستای تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در جهت شناسایی و پرورش نویسندگان و جوانان متعهد هنرمند و خلق آثار ارزشمند ،هشتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب  را برگزار می کند .
جشنواره داستان انقلاب که ایده برگزاری آن توسط مرحوم امیر حسین فردی در حوزه هنری پایه گذاری شد ، تنها جایزه ادبی رسمی است که به معرفی برترین آثار داستانی بلند و کوتاه نوشته شده با موضوع انقلاب اسلامی می پردازد .
پس از اتمام داوری های بخش بزرگسال هشتمین دوره جشنواره داستان انقلاب ، 9 اثر به مرحله نهایی داوری راه یافتند . این جشنواره در 4 بخش رمان بزرگسال ، رمان نوجوان ، داستان کوتاه بزرگسال و داستان کوتاه نوجوان برگزار می شود .
مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان هشتمین دوره جشنواره سراسری انقلاب بهمن ماه 1394 در حوزه هنری برگزار می شود .