جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

رقابت شکوفه های ساحلی در سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت شکوفه های ساحلی در سیمای گیلان

شناسه : 190380878

رقابت شکوفه های ساحلی در سیمای گیلان

سیمای باران رقابتی جذاب و دیدنی از نوجوانان و جوانان سرزمین گیل و دیلم ، در مسابقه  شکوفه های ساحلی را به تصویر می کشد .
این برنامه تلویزیونی باهدف بالا بردن اطلاعات عمومی و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان خود به صورت زنده و تلفنی با طرح سئوالات مختلف فرهنگی تاریخی در خصوص استان گیلان و همچنین با بخشهای متنوع سنجش هوش ، دقت و سرعت شرکت کنندگان در مسابقه ، لحظات شاد و پر نشاطی را تقدیم بینندگان شبکه باران می کند .
نحوه ی اجرای مسابقه بدین صورت است که مخاطب از طریق ارتباط تلفنی وارد برنامه می شود ، سئوالات مد نظر توسط مجری  ، طرح می گردد که عمده سئوالات در زمینه دینی و مذهبی ،  اطلاعات عمومی ،  میراث فرهنگی و گردشگری ، ورزشی ، چهره های ماندگار استان و هنری می باشد .
شخص شرکت کننده در صورت ارائه ی پاسخ صحیح ، کلید و مجوز ورود به دیگر بخش ها و مراحل بعدی مسابقه را بدست می آورد و به همین صورت مسابقه تا پایان ادامه پیدا می کند .
هر برنامه دو شرکت کننده دارد که بصورت مستقل وارد مسابقه شده و به اجرای مسابقه می پردازند . از ویژگی های این برنامه علاوه بر پر کردن اوقات فراغت و بالا بردن اطلاعات عمومی ، این است که مخاطبین با نقاط دیدنی استان و معرفی مشاهیر و نامداران علمی ، فرهنگی و هنری نیز آشنا می شوند .
این مسابقه برای گروه های سنی 9 تا 13 سال طراحی شده که روزهای فرد هر هفته از ساعت 18:00 به مدت 20 دقیقه تولید و پخش می شود و پل ارتباطی علاقه مندانی که تمایل دارند  در این مسابقه شرکت کنند شماره تلفنهای 6- 33823905 می باشد . عوامل تولید :
تهیه کننده: فرهاد ورزل دوست  / دستیار تهیه : هادی زنده دل / طراح و گرافیک کامپیوتری : بابک علینژاد / اجرا : سمیرا آقایی / ارتباطات : ابراهیم نمازی