جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

رفع معضل بیکاری باحمایت بخش خصوصی - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع معضل بیکاری باحمایت بخش خصوصی

شناسه : 34184406

رفع معضل بیکاری باحمایت بخش خصوصی

بايد با حمایت از بخش خصوصی و توليد کنندگان براي رفع معضل بيکاري در  گیلان بیشتراستفاده کنيم.
نماينده ولي فقيه  در گیلان دیروز در ديدارجمعی از  مدیران  و اعضای شوراي هماهنگي کار و نمايندگان تشکل هاي کارگري و کارفرمايي گیلان گفت: مديران بايد با برنامه ريزي و بهره گيري از نيروهاي مستعد بومي براي افزايش توليد و کاهش واردات در کشور تلاش کنند.
در این دیدار که به مناسبت دهه  مبارک فجر برگزار شد نماينده ی ولي فقيه  در گیلان با تاکيد بر اجراي درست منويات رهبر معظم انقلاب براي تحقق اقتصاد مقاومتي افزود: افزايش توليد محصولات با کيفيت با بهره گيري حداکثري از  توانمندی های صنعتي و کشاورزي يکي از مهم ترين راهکارها براي تحقق اهداف سياست هاي اقتصاد مقاومتي است.
آيت ا.. قرباني با بیان اینکه پیش ازپیروزی  انقلاب متخصصان خارجی  امور تولید در کارخانجات  را برعهده داشتند و به متخصصان داخلی  بها داده نمی شد خاطر نشان کرد:  به برکت انقلاب جوانان متخصص  و متعهد به انواع  فناوری ها و دانش  تولید محصولات دست  یافته اند .
وی در ادامه به کارگران و کارفرمايان توصيه کرد با پرهيز از يک سو نگري و منافع شخصي منافع ملي را در اولويت کارهاي خود قرار دهند و براي توليد کالاهاي با کيفيت و افزايش توان رقابتي با محصولات خارجي بيش از پيش تلاش کنند. 
نماينده ولي فقيه  در گیلان در ادامه با انتقاد از عملکرد برخي مديران  دستگاه هاي اجرايي و بانک ها و نبود حمايت کافي از توليد کنندگان و جوانان جوياي کار  از آنها خواست  همه توان شان را براي ايجاد شغل و افزايش توليد به کار گيرند. در اين نشست هم چنين سماک چي رييس کانون کارفرمايان صنايع و ايزدي دبير اجرايي خانه کارگرگیلان نظرات خود را در خصوص لزوم توجه بيشتر به توليد داخلي و حمايت از توليد کنندگان  بيان کردند.
منبع:خبرگیلان